2 53 300x211 - برگزاری ششمین جلسه ستاد اشتغال شهرستان ترکمناخبار شهرستان ترکمن- ششمین جلسه ستاد اشتغال شهرستان ترکمن پیش از ظهر امروز با حضور  فرماندار و سایر اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.


به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، الیاس هیوه چی ضمن تسلیت ایام محرم و تشکر از اعضای ستاد در راستای اقدامات انجام شده گفت: آموزش و پرورش، دانشگاه ها و مرکز فنی و حرفه ای بایستی ذهنیت دانش آموزان و مهارت آموزان و دانشجویان را به سمت اشتغال و کارآفرینی با استفاده از ظرفیت های موجود سوق دهند.
وی با اشاره به کسب رتبه دوم شهرستان در استان در حوزه پرداخت تسخیلات اشتغال گفت: همه دستگاهها تلاش کنند و بطور هدفمند در راستای تحقق تعهد اشتغال شهرستان در سال جاری گام بردارند.
وی با اشاره به صدور ابلاغ تیم نظارت ستاد اشتغال در راستای راستی ازمایی و بازدید میدانی از طرح ها تاکید کرد با جدیت نظارت ها را اعمال کنند.
فرماندار افزود: در حوزه کشاورزی، دامداری، گردشگری و پرورش ابزیان ظرفیت های خوبی برای سرمایه گذاری در شهرستان وجود دارد که باید تبلیغ و معرفی شود و در اختیار سرمایه گذاران، تعاونی ها، دهیاری ها و شوراها اعلام گردد.

انتشاردهنده: یاشار نیازی

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۱۵

۱۹ شهریور ۱۳۹۷

کد خبر :

35221

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک