اخبار فرهنگی-تورکمن نیوز: مدیر انجمن دوست داران کتاب مهر گنبدکاووس از برگزاری حلقه شعر و قرآن خوانی در کمپ امام زاده یحیی بن زید (ع) برای کودکان سیل زده افغانستانی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ سید علی کریمیان مشاور فرهنگی فرماندار گنبدکاووس در گفت و گو با خبرنگار تورکمن نیوز اظهار داشت: حلقه شعر و قرآن خوانی با هدف ارتقا و اعتلای فرهنگی و ادبیات آئینی با موضوعات مختلف اشعار و نگاه نو همچنین آموزش قرائت قرآن برای خردسالان و ایجاد نشاط برای سیل زدگان افغانستانی برگزار شد.

وی افزود: این مراسم با همکاری انجمن دوستداران کتاب مهر گنبدکاووس و اداره سیاسی و دبیرشورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فرمانداری شهرستان گنبد کاووس و با حضور آیدا کریمی مسئول کمیته “رایانه و فضای مجازی”انجمن ،شایسته عرب نویسنده افغانستانی کتاب پناهگاه من و طاهره عرب زاده مسئول گروه کتابخوانی گهواره و آریانا و کودکان ونوجوانان در محل کمپ سیل زده افغانستانی امام زاده یحیی بن زید (ع) اجرا شد.

کریمیان گفت: در این مراسم کودکان و نوجوانان به قرائت سوره های از قرآن کریم و شعر پرداختند و سپس خانم عرب زاده اقدام به خواندن شعر “موش و تلک” به زبان دری نمود.

در پایان این مراسم به هر یک از کودکان حاضر یک جلد” مجله باغ “و کتاب قصه اهدا شد.

گزارش از: آرزو بسیا

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۸:۵۶

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

کد خبر :

53408

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک