برگزاری بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز در گلستان + پوستراخبار گلستان– ترکمن نیوز- رییس مجمع خیران مدرسه ساز گلستان از برگزاری بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز  استان در روز سه شنبه ۲۰ تیر ماه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی ترکمن های ایران، محمد حسین کمیلی رییس مجمع خیران مدرسه ساز گلستان گفت: نمایشگاه خیرین مدرسه ساز در ۱۴ غرفه تا ۶ تیر ماه پذیرای گلستانی‌های خیر است.

 رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز گلستان افزود: در این غرفه‌ها فعالیت‌ها و مشارکت‌هایی که مردم برای ساخت و ساز مدارس انجام دادند و همچنین نیاز‌های آموزش و پرورش ارائه شده است.

وی افزود: این دوره از جشنواره با رویکرد “رویش نیک اندیشان جوان” در روز سه شنبه ۵ تیر ماه در ساعت ۹ صبح در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار می شود.

کمیلی” با بیان این مطلب که در جوار برگزاری این جشنواره، نمایشگاهی تحت همین عنوان به مدت سه روز در روز های چهارم، پنجم و ششم تیرماه در فضای نمایشگاهی تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار می شود، تصرح کرد: حدود ۲۰ سال قبل چند نفر در جوار بارگاه امام رضا (علیه السلام) نخستین جمع خیرین مدرسه ساز را تشکیل شد و امروز جامعه خیرین مدرسه ساز در کشور به بیش از ۶۰۰ هزار نفر رسیده است.

رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز گلستان با اشاره به رویکرد بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان، گفت: طرح خیرین جوان برای نخستین بار در استان ما تهیه شد و بعد از آن هم طرح حفظ و نگهداری مدارس توسط دانش آموزان را نوشتیم.

این مقام مسئول در پایان خاطر نشان کرد: در دو سال فعالیت این انجمن خیرین جوان بالغ بر ۱۲۵ میلیارد ریال دانش آموزان برای ساخت مدرسه کمک جمع آوری کردند که نخستین مدرسه خیرین جوان در سال ۸۰ در کوی اوزینه گرگان احداث شد.

کمیلی اضافه کرد: علاقمندان می‌توانند در محل تالار فخرالدین اسعد گرگانی از ساعت ۹ صبح تا ۲۱ شب حضور یابند.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۱۶

۰۵ تیر ۱۳۹۷

کد خبر :

25263

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک