تورکمن نیوز:  معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان گلستان گفت: برنامه های متنوع روز جهانی مبارزه با مواد مخدر در گلستان اجرایی شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ الهام اختری با اعلام برگزاری برنامه های مختلف در سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر اظهار کرد: با توجه به منویات مقام معظم رهبری در تعیین اعتیاد به عنوان اولین اولویت آسیب های اجتماعی کشور و تاکید بر رویکرد پیشگیری اولیه از اعتیاد در عرصه مبارزه و لزوم تقویت جریان سازی فرهنگی در کشور، برنامه های متنوعی در سراسر استان برگزار می شود.

قائم مقام مدیر عامل جمعیت گلستان همچنین به برپایی نمایشگاه های پیشگیری اولیه از اعتیاد و تقدیر و تجلیل از خانواده معظم شهدا، جانبازان و فعالان در عرصه مبارزه با مواد مخدر ، نصب بنر ها و پیام های پیشگیرانه اشاره کرد و افزود در این برنامه ها سعی شد با جلب توجه تمامی اقشار جامعه علی الخصوص جوانان از این فرصت مناسب در جهت مقابله با این بلای خانمان سوز استفاده شود.

وی بیان داشت در این رابطه مسابقات ورزشی از جمله، دو میدانی، پیاده روی خانوادگی و دوچرخه سواری با تاکید بر پیشگیری از مصرف مواد مخدر و ارتقا سطح سلامت آحاد جامعه و همچنین اجرای تئاتر خیابانی با موضوعات پیشگیری از اعتیاد و همایش و برنامه های آموزشی با موضوعات پیشگیری از مصرف مواد مخدر برای گروه های هدف اجرا شد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۵۳

۱۱ تیر ۱۳۹۸

کد خبر :

56562

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک