بندر ترکمن-ترکمن نیوز-  فرمانداربندرترکمن گفت: بمناسبت گرامیداشت مقام زن اردوی یکروزه ریلی در بندرترکمن برگزارمی شود.

hivechi 7e 300x200 - برگزاری اردوی یکروزه ریلی در بندرترکمن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمنهای ایران،  هیوه چی با اشاره به تشکیل ستاد بزرگداشت مقام زن از ۱۲ الی ۱۸ اسفند به مناسبت ولادت حضرت فاطمه (س) اظهار داشت:برنامه های متنوعی از جمله دیدار با مادران شهدا، گرامیداشت مادران شهدا با حضور در گلزار شهدا و چند برنامه دیگر برگزار خواهد شد.
وی افزود: اردوی یکروزه ریلی با میزبانی بندرترکمن با حضور بانوان فرهیخته شهرستان ها، طرح پیاده روی بانوان در راستای سلامت بانوان و تحکیم بنیان خانواده و برگزاری همایش ستادی بزرگداشت مقام زن و مادر از دیگر برنامه های این ستاد می باشد.
وی با اشاره به تشکیل کمیته توانمندسازی بانوان سرپرست خانوار شهرستان اظهار داشت: بر اساس تفاهم نامه منعقد شده بین وزارت کشور و سازمان آموزش فنی و حرفه ای، در راستای اجرای کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی با موضوع همکاری دو دستگاه برای اجرای برنامه های مختلف از طریق آموزش های فنی و حرفه ای این کمیته تشکیل شده است.
نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به اهداف تفاهم نامه مذکور اذعان داشت: هم افزایی منابع و ظرفیت های بخش دولتی و غیر دولتی در راستای توانمند سازی زنان سرپرست خانوار و زمینه سازی برای مهارت آموزی و ارتقاء مهارتهای زنان از جمله اهداف این تفاهم نامه می باشد که با عملیاتی شدن این طرح شاهد تحولی خوب در شهرستان باشیم.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۵۰

۰۷ اسفند ۱۳۹۶

کد خبر :

12606

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک