برگزاري مجمع عمومي جمعيت هلال احمر گلستان در سال98 تورکمن نیوز:   مجمع عمومي جمعيت هلال احمر استان با حضور مديرعامل، مسئول دفتر نمايندگي ولي فقيه، اعضاي مجمع، معاونين و رؤساي شعب جمعيت هلال احمر استان در محل سالن احمدي روشن مرکز علمي کاربردي هلال احمر گلستان برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛      به نقل روابط عمومي جمعيت هلال احمر گلستان؛ در اين جلسه پس از انتخاب هيئت رئيسه سني و رسميت جلسه مجمع؛ دکتر هروي ضمن قدرداني از حمايت ها و تعامل ارزنده مجمع جمعيت هلال احمر استان گفت: در حادثه سيل اخير استان همت بلند و مشارکت عظيم داوطلبان جمعيت هلال احمر در هر حوزه از امدادرساني به سيل زدگان استان در جهت تسکين آلام رنج ديدگان در معناي واقعي کلمه ستودني است.
مديرعامل جمعيت هلال احمر گلستان تصريح کرد: نوع دوستي اقشار مختلف مردم در کمک به سيل زدگان موجب شد سيل مهرباني همدلي و کمک به آسيب ديدگان در جاي جاي ايران اسلامي جاري و ساري شود. حقيقت عيني اين مطلب کمک هاي نقدي ميلياردي و غير نقدي مردم به سيل زدگان و تقويت اعتماد عمومي نسبت به جمعيت هلال احمر ست.
وي ضمن اشاره به يکي از مصوبات سال گذشته مجمع عمومي جمعيت هلال احمر استان در خصوص بهره مندي از تمامي املاک جمعيت هلال احمر در راستاي فعاليت هاي جمعيت، خاطرنشان کرد: پس از پيگيري هاي متعدد و تعامل ارزنده دستگاه قضائي و اداره کل زندان هاي گلستان؛ ملک جمعيت هلال احمر موصوف به ملک بويه در محل کانون اصلاح و تربيت گرگان پس از ۳۴ سال به جمعيت هلال احمر بازگردانده شد.
در ادامه جلسه کارگزار خزانه دار و عامل ذيحساب جمعيت هلال احمر استان، گزارشي از عملکرد مالي جمعيت استان و همچنين در خصوص صورتهاي مالي سال ۱۳۹۷ و بودجه سال ۱۳۹۸ بيان نمودند.
همچنين در اين جلسه مهندس ربيعي از اعضاي مجمع و عضو هيئت مديره جمعيت هلال احمر گلستان ضمن قدرداني از تلاش خالصانه خانواده بزرگ جمعيت هلال احمر گلستان در امر امدادرساني به سيل زدگان استان، گفت: مشارکت عظيم و کمک هاي ارزشمند نقدي و غير نقدي به سيل زدگان استان و سراسر کشور از درگاه جمعيت هلال احمر نشان از سطح بالاي اعتماد عمومي نسبت به اين نهاد عام المنفعه و مردمي است. بايد اين پشتوانه عظيم در جمعيت هلال احمر قدر دانسته شود.
مهندس سردار زاده از اعضاي مجمع و عضو هيئت مديره جمعيت هلال احمر گلستان نيز با تمجيد عملکرد شايسته جمعيت هلال احمر در سيل اخير استان و کسب افتخارات و اقدامات ارزشمند در طول سال ۹۷؛ اذعان داشت: همدلي يکرنگي و مشارکت عظيم داوطلبي که در کمک به سيل زدگان استان و استان هاي درگير با سيلاب شاهد بوديم، يقيناً جز بر محور جمعيت هلال احمر رقم نمي خورد؛ چون بنياد و اساس کار جمعيت هلال احمر اشاعه فرهنگ نوع دوستي با بهره مندي از خدمات داوطلبانه ست.
همچنين در بخش هاي ديگري از اين جلسه جعفري عضو هيئت مديره جمعيت هلال احمر استان و از اعضاي هيئت رئيسه جلسه مجمع عمومي با تشکر از مديريت و خرد جمعي در امدادرساني به حادثه ديدگان سيل استان و تسريع در روند امدادرساني در فاز هاي مختلف؛ اشاره داشت: حضور تمامي اعضاي داوطلب خانواده جمعيت هلال حمر اعم از اعضاي جوانان، نجاتگران، داوطلبان، خيّرين و حتي پزشکان و پيراپزشکان داوطلب جمعيت هلال احمر در کمک به سيل زدگان در موقعيت هاي گوناگون؛ خلق صحنه اي ناب از همدلي و مشارکت اجتماعي در لباس پر افتخار جمعيت هلال احمر است که در اين ميان نقش تأثيرگزار بانوان داوطلب تحسين برانگيز است.
در پايان عسگري از اعضاي مجمع و يکي از اعضاي هيئت رئيسه جلسه مجمع عمومي جمعيت هلال احمر استان، ضمن ابراز خرسندي از پيگيري هاي مديرعامل و خوبان جمعيت هلال احمر استان در خصوص بهره مندي همه جانبه از ملک بويه و برنامه ريزي در خصوص ايجاد مرکز آموزش هاي تخصصي امداد و نجات؛ به عنوان مصوبات جلسه اعلام کرد: گزارش صورت هاي مالي سال ۱۳۹۷ پس از تصويب اوليه در جلسه هيأت مديره جمعيت استان در تاريخ ۹۸/۴/۲۲، در جلسه امروز مجمع عمومي مورد تصويب اعضا مجمع قرار گرفت. همچنين با نظر اعضاي مجمع عمومي استان تجليل و قدرداني از زحمات خالصانه و همت بلند مديرعامل، معاونين و مجموعه تلاشگران کادر و داوطلب جمعيت هلال احمر استان در امدادرساني مطلوب و ارزشمند به حادثه ديدگان سيل اخير و مجموعه فعاليت هاي ارزنده حوزه هاي گوناگون جمعيت هلال احمر استان پس از پايان اين نشست مصوب گرديد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۰۱

۱۶ مرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

59179

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک