نمایشگاه دستاوردهای اقتصاد مقاومتی,گنبدکاووسگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  سرپرست فرمانده سپاه شهرستان گنبدکاووس گفت: سپاه شهرستان گنبدکاووس, در حوزه اقتصاد مقاومتی فعالیت‌های خوبی داشته و قرار است نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های اقتصاد مقاومتی شهرستان برپا شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن نیوز،  سرهنگ سید علی حسینی, پیش از ظهر امروز در جلسه هماهنگی عرضه دستاوردهای اقتصاد مقاومتی شهرستان گنبدکاووس اظهار داشت: در راستای حمایت از اقتصاد مقاومتی و پیروی از منویات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی, برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفت تا توانمندی‌ها و دستاوردهای اقتصاد مقاومتی شهرستان به نمایش گذاشته شود.

وی افزود: سپاه شهرستان گنبدکاووس, در حوزه اقتصاد مقاومتی فعالیت‌های خوبی داشته و قرار است نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های اقتصاد مقاومتی شهرستان برپا شود.

حسینی اظهار کرد: افرادی که این توانمندی‌ها و محصولات را تولید می‌کنند, به نوعی در سپاه بوده و یا مددجویان کمیته امداد و بهزیستی هستند.

سرپرست فرمانده سپاه شهرستان گنبدکاووس تصریح کرد: عرصه‌هایی که قرار است این توانمندی‌ها به نمایش گذاشته شود, شامل, پوشاک, آجیل, زیتون, ترشیجات, عسل, محصولات کشاورزی و غیره است.

وی تاکید کرد: عرضه این تولیدات از روز ۸ تا ۱۶ اسفندماه سال جاری در ساختمان سپاه, روبروی دادگستری برپا خواهد شد.

حسینی یادآور شد: عرضه تولیدات و دستاوردهای اقتصاد مقاومتی با هدف, نگاه حمایتی از افراد کارآفرین و توانمند در این عرصه و فراهم کردن شرایط و امکانات برای معرفی این افراد به شهرستان است.

وی گفت: همه این محصولات مربوط به حوزه شهرستان گنبدکاووس و بومی منطقه است تا بتوانیم بازار فروش این تولیدات را فعال کنیم.

سرپرست فرمانده سپاه شهرستان گنبدکاووس اظهار کرد: ۴۰ غرفه برای عرضه این تولیدات در نظر گرفته شده که تاکنون از این تعداد, ۲۳ غرفه واگذار شده است./تسنیم

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۰۴

۰۵ اسفند ۱۳۹۶

کد خبر :

12441

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک