رئیس جمعیت هلال‌احمر کشورگلستان-ترکمن نیوز-  طرح ملی ۴۰ سال ۴۰ کاروان جمعیت هلال‌احمر با حضور دکتر «پیوندی»، رئیس جمعیت هلال‌احمر کشور و با برپایی نخستین کاروان سلامت در استان گلستان آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  به نقل از روابط عمومی هلال‌احمر گلستان، دکتر «پیوندی» در این‌باره گفت: هم‌زمان با سفر رئیس‌جمهور و در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، جمعیت هلال‌احمر در نظر دارد در ۴۰ نقطه محروم کشور این طرح را عملیاتی کند که امروز شاهد افتتاح رسمی این طرح ملی در روستای قره‌سو شهرستان آزادشهر واقع در شرق گلستان هستیم.

رئیس جمعیت هلال‌احمر کشور تصریح کرد: در کاروان‌های سلامت جمعیت هلال‌احمر خدماتی شامل داروخانه، دندانپزشک، پلی‌کلینیک‌های تخصصی و فوق تخصصی به مردم مناطق محروم‌ و کم‌برخوردار روستاها به‌صورت رایگان ارائه می‌شود.

وی ‌در ادامه افزود: این طرح ملی هم‌زمان با سفر ریاست جمهور در روستای قره‌سو شهرستان آزادشهر آغاز شد و تا پایان اسفند ماه کاروان سلامت در ۴۰ نقطه سراسر کشور در استان‌های مختلف ادامه خواهد داشت.

رئیس جمعیت هلال‌احمر کشور خاطرنشان کرد: در استان گلستان ۴۰ خانه هلال به‌عنوان محل اولیه رفع مشکلات در حوادث با طراحی مدون و جامعه‌محور که همان مدیریت بحران از پایین به بالاست، در این استان آغاز خواهد شد.

پیوندی اظهار امیدواری کرد که با این ۴۰ خانه هلال و کاروان سلامت بتوانیم گوشه‌ای از نیازمندی‌های مردم را در حوزه سلامت و حوادث احتمالی برطرف کنیم و امید می‌رود مورد رضایت مردم در جای جای استان‌ها قرار گیرد.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۸:۵۵

۲۶ دی ۱۳۹۷

کد خبر :

43827

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک