20537006 300x189 - برپایی بیمارستان صحرایی در مناطق محروم و مرزی گنبدکاووسگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  فرمانده سپاه شهرستان گنبدکاووس گفت: در هفته بسیج بیش از ۳۰۰ برنامه در پایگاه‌ها، ستاد و سپاه شهرستان گنبدکاووس اجرا می‌شود که از این تعداد ۷۳ برنامه شاخص است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  سرهنگ رمضانعلی قاسم پور صبح امروز در نشست خبری به مناسبت هفته بسیج اظهارداشت: به مناسبت هفته بسیج از ۶ تا ۸ آذر ماه بیمارستان صحرایی در روستای کرند بخش داشلی‌برون گنبدکاووس برپا می شود. پیش بینی می‌شود در این بیمارستان صحرایی در هفته بسیج حدود ۶ هزار نفر ویزیت رایگان شوند.

وی افزود: در این بیمارستان پزشکان عمومی، متخصص و در روز پایانی فوق تخصص بیماران بخش داشلی‌برون را ویزیت رایگان می‌کنند. پیش‌بینی می‌شود روزانه بین یک‌هزار و ۵۰۰ تا ۲ هزار نفر در این بیمارستان ویزیت رایگان شوند.

فرمانده سپاه ناحیه گنبدکاووس بیان داشت: در هفته بسیج بیش از ۳۰۰ برنامه در پایگاه‌ها، ستاد و سپاه شهرستان گنبدکاووساجرا می‌شود که از این تعداد ۷۳ برنامه شاخص است.

وی ادامه داد: نشست‌های روشنگری، برپایی کاروان وحدت،افتتاح پروژه های عمرانی، کارگاه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، برگزاری یادواره های شهدا و غیره از جمله برنامه‌های این هفته است.

سرهنگ قاسم‌پور گفت: با توجه به ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی، رویکرد امسال برنامه‌ها با نمایش دستاوردها و تبیین ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی است. از مهم‌ترین برنامه‌های هفته بسیج، تجمع بزرگ بسیجیان و آحاد مردم در ۵ آذر در مصلی امام جعفر صادق (ع) با حضور سخنران کشوری برگزار می شود.

فرمانده سپاه ناحیه گنبدکاووس خاطرنشان کرد: شعار امسال هفته بسیج،” بسیج مظهر ایستادگی،پیشرفت، وحدت و خدمت” بوده و در فضای مجازی هم شعار ما “بسیج کوبنده تحریم‌ها” است.

وی با اشاره به اینکه در این هفته مدرسه روستای بارانی‌ها افتتاح می شود، اظهارداشت: بسیج سازندگی در روستای بارانی‌ها مدرسه ۲ کلاسه به مساحت حدود ۹۰ مترمربع با اعتبار بالغ بر ۱۰۰ میلیون تومان ساخته است که روز چهارشنبه افتتاح می‌شود.

سرهنگ قاسم‌پور افزود: با توجه به تقارن هفته وحدت با هفته بسیج برنامه‌های این ۲ هفته با یکدیگر برگزار می‌شود. هدف از اجرای این برنامه‌ها، بارنمایی تصویر امید و وحدت آفرین شجره طیبه در خدمت‌رسانی به مردم با تبیین دستاوردهای ۴۰ سال بسیج،نقش بسیج در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و کارنامه درخشان بسیج در سخت‌ترین عرصه‌ها است.

وی ادامه داد: با آغاز هفته بسیج امروز مرحله دوم کاروان راهیان نور خواهران دانش آموز به تعداد ۲۵۰ نفر در قالب ۶ دستگاه اتوبوس به مناطق جنوب کشور اعزام شدند.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۴۳

۲۹ آبان ۱۳۹۷

کد خبر :

40521

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک