1541173357 img 20181102 134258 300x183 - برنامه ریزی کمیته والیبال ساحلی در سال ۹۹ترکمن نیوز:  کمیته ساحلی فدراسیون والیبال برنامه برگزاری مسابقات داخلی، حضور در رویداد‌های مهم آسیا و جهان و دوره‌های آموزشی برای دوره پس از بحران کرونا در سال ۹۹ را تدوین کرد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛کمیته ساحلی فدراسیون والیبال پس از تدوین برنامه برای سال ۹۹ در انتظار موافقت ستاد ملی مبارزه با کرونا برای اجرایی کردن این برنامه هاست.
در تقویم برون مرزی کمیته والیبال ساحلی، حضور تیم‌های ملی و رده‌های سنی ایران در ۱۱ رویداد پیش بینی شده که مرحله نهایی انتخاب المپیک در چین، قهرمانی مردان زیر ۱۹ آسیا و جهان در تایلند از جمله این برنامه هاست.
در تقویم مسابقات داخلی ۹ تور ملی، مسابقات قهرمانی کشور زیر ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ سال و مینی الیبال قهرمانی کشور گنجانده شده است که پیش بینی می‌شود تور‌های ملی آق قلا و بندر ترکمن، با استقبال خوبی از سوی علاقه‌مندان به والیبال ساحلی روبرو شود.
برگزاری کلاس داوری درجه یک، کلاس مربیگری درجه دو، کلاس داوری ملی، سمینار دانش افزایی داوران ساحلی ملی، سمینار دانش افزایی و مربیان بین المللی ساحلی و کلاس داوری بین المللی قاره ای، از جمله برنامه‌های آموزشی این کمیته در سال ۹۹ است که بعد از شروع فعالیت‌های ورزشی و آموزشی در کشور، اجرایی می‌شوند.
کنفدراسیون والیبال آسیا (AVC) نیز برنامه احتمالی پس از بحران کرونا را اعلام کرده است که مهم‌ترین برنامه‌ها به شرح زیر است:
– مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی زیر ۱۹ سال آسیا، ۵ تا ۸ شهریورماه به میزبانی تایلند
– تور آزاد سامیلا (تایلند)، ۲۹ شهریور تا یک مهرماه
– تور آسیایی چین تایپه، ۲۳ تا ۲۷ مهرماه
– مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی زیر ۱۹ سال جهان، ۲۰ تا ۲۵ آبان به میزبانی تایلند
– و ششمین دوره بازی‌های ساحلی آسیا، ۶ تا ۱۵ آذرماه به میزبانی چین

گردآوری:گروه خبری ترکمن نیوز
http://turkmensnews.com
منبع:iribnews

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۸:۲۱

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

کد خبر :

75185

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک