برنامه برگزاری مسابقات بسکتبال نوجوانان غرب آسیا تغییر کرداخبار ورزشی– ترکمن نیوز- دبیر کل فدراسیون بسکتبال گفت: با توجه به تاخیر پرواز تیم ملی سوریه ،برنامه برگزاری رقابت های بسکتبال نوجوانان غرب آسیا در گرگان مرکز استان گلستان تغییر کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، علی توفیق اظهار کرد: متاسفانه به دلیل تاخیر در پرواز تیم‌های شرکت کننده (سوریه)و تغییر برنامه‌های ورود مجبور شدیم که در برنامه مسابقات تغییراتی را ایجاد کنیم.

رقابت های بسکتبال غرب آسیا با حضور پنج تیم و برای کسب سهمیه مرحله نهایی مسابقات نوجوانان آسیا به میزبانی گرگان مرکز استان گلستان در سالن امام خمینی (ره) مجموعه ورزشی آزادی این شهرستان برگزار می شود.

به گفته وی، براساس برنامه جدید مسابقات تیم ملی کشورمان که قرار بود امروز شنبه در روز نخست به مصاف سوریه برود تغییر کرد و از ساعت ۱۸ (امروز) به مصاف عراق خواهد رفت و ساعت ۱۶ نیز اردن و لبنان با هم دیدار می کنند.

وی افزود: تیم سوریه در روز نخست استراحت خواهد داشت.

توفیق اضافه کرد: روزیکشنبه هفتم مردادماه از ساعت ۱۶ لبنان و عراق دیدار می‌کنند و ساعت ۱۸ نیز بازی سوریه و اردن برگزار می شود.

وی اظهار داشت: روز دوشنبه هشتم مردادماه و از ساعت ۱۶ ایران به مصاف اردن خواهد رفت و سوریه و لینان با هم مسابقه می دهند.

دبیرکل فدراسیون بسکتبال ادامه داد: روز سه شنبه نهم مردادماه ساعت ۱۶ دیدار عراق و سوریه برگزار می شود و لبنان و ایران ساعت ۱۸ به میدان خواهند رفت.
به گفته وی، روز چهارشنبه دهم مرداد نیز ساعت ۱۱ صبح ایران به مصاف سوریه خواهد رفت و ساعت ۱۳ دیدار عراق و اردن برگزار می شود.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

منبع: irna.ir/golestan

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۵۲

۰۶ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

29719

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک