فوتبال– ترکمن نیوز- پنجمین روز از رقابت‌های فوتبال جام جهانی ۲۰۱۸ امروز (دوشنبه) با برگزاری سه دیدار پیگیری خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، در ادامه بیست‌ویکمین دوره رقابت‌های جام جهانی امروز (دوشنبه) سه دیدار در شهرهای نیژنی نووگرود، سوچی و ولگوگراد و از گروه‌های F و G برگزار خواهد شد.

در نخستین بازی امروز کره جنوبی یکی از تیم‌های آسیایی مقابل سوئد قرار خواهد گرفت. سوئدی‌ها در یورو ۲۰۱۲ و ۲۰۱۶ شروع دشواری داشتند و نتوانستند در دیدارهای‌شان به برتری برسند، اما این بار امیدوارند در جدال با حریفی نه چندان دشوار به سه امتیاز حساس آن هم در گروهی که آلمان نیز حضور دارد، برسند. این تیم با معضلی به نام گلزنی روبرو است؛ موضوعی که نگرانی هواداران سوئد را به دنبال داشته است.

در دیگر بازی امروز بلژیک با اتکا به حضور نفراتی همچون ادن ازار، کوین دی‌بروینه، روملو لوکاکو و … مقابل پاناما قرار می‌گیرد و بسیار امیدوار است روند خوب تیم‌های اروپایی در این دوره از رقابت‌ها را تداوم ببخشد. شیاطین سرخ اروپا همواره نفرات سرشناسی را در ترکیب خود داشته‌اند، اما این بار تلاش خواهند کرد علاوه بر مرحله گروهی، در مراحل حذفی هم عملکرد قابل قبولی داشته باشند و پا را از یک‌چهارم نهایی فراتر بگذارند.

آخرین بازی امروز هم مربوط به جدال انگلیس و تونس می‌شود. انگلیسی‌ها شاید روی کاغذ ترکیبی کم‌ستاره تر نسبت به دوره‌های قبلی داشته باشند، اما هماهنگی بازیکنان بیشتر شده و این، مسئله‌ای است که تیم تحت هدایت گرت ساوت‌گیت را امیدوار به درخشش نگه می‌دارد. بدون شک همه نگاه‌های طرفداران سه‌شیر به ساق‌های هری کین خواهد بود؛ بازیکنی که قراردادش را قبل از جام جهانی با تاتنهام تمدید کرد و با روحیه‌ای دوچندان راهی روسیه شود.

برنامه بازی‌های امروز (دوشنبه) به شرح زیر است:

* سوئد-کره جنوبی(گروه F) ساعت ۱۶:۳۰ به وقت تهران – ورزشگاه نیژنی نووگرود
* بلژیک – پاناما (گروه G) ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران – ورزشگاه فیشت
* تونس- انگلیس (گروه G) ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران – ورزشگاه ولگوگراد آرنا

 

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

منبع: tasnim

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۶:۵۴

۲۸ خرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

24132

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک