سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان:

برنامه استراتژیک استان یک برنامه راهبردی بلند مدت استاخبار استانی- ترکمن نیوز- سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان گفت : برنامه استراتژیک استان یک برنامه راهبردی بلند مدت است که بیش از ۶ ماه است در دستور کار استانداری گلستان قرار گرفته است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، دکتر محمد حسن پاسوار در اولین جلسه کارگروه تلفیق برنامه ۱۴۰۴ استان که با حضور اعضاء کارگروه برگزار شد، افزود : تهیه یک برنامه بدون حضور و مشارکت متولیان آن یک برنامه تزیینی و کتابخانه ای خواهد بود.
وی اظهار کرد : تهیه سند و برنامه هدف است اما هدف نهایی جنبش ، حرکت و خلاقیتی است که در جریان تدوین برنامه اتفاق افتاده و این یک دستاورد بزرگ است .
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان تصریح کرد: شورای راهبردی استان متشکل از استاندار گلستان بعنوان رئیس شورا و تعدادی ازمدیران دستگاههای اجرایی استان در قالب ۱۹ کار گروه که وظیفه جمع اوری اطلاعات و محیط پژوهی بر اساس فرمهای ارائه شده توسط تیم علمی و مشاور اجرایی برنامه هستند ؛ تشکیل شده است.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۵۳

۰۸ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

30027

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک