برنامه‌های هفته استاندارد با شعار "استانداردها در گلستانگلستان-ترکمن نیوز-  مدیرکل استاندارد استان گلستان گفت: برنامه‌های هفته استاندارد با شعار “استانداردهای بین‌المللی و چهارمین انقلاب صنعتی” در استان گلستان اجرا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  محمود فرمانی، صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ۲۲ مهر ماه  روز جهانی استاندارد بوده و شعار امسال آن «استانداردهای بین المللی و چهارمین انقلاب صنعتی» است که در کشور ما هم امسال از ۲۱ تا ۲۷ مهرماه هفته استاندارد نامگذاری شده است.

مدیرکل استاندارد گلستان با اشاره به عناوین روزهای هفته استاندارد گفت: شنبه ۲۱ مهر استانداردها و چهارمین انقلاب صنعتی، یکشبنه ۲۲ مهر استاندارد و حمایت از کالای ایرانی، دوشنبه ۲۳ مهراستاندارد، تضمین ایمنی و کاهش خطرات، سه شنبه ۲۴ مهر استاندارد و شبکه های اجتماعی، چهارشنبه ۲۵ مهر استاندارد، مسئولیت اجتماعی و فضای مجازی، پنجشنبه ۲۶ مهر استاندارد و امنیت اطلاعات و جمعه ۲۷ مهر استاندارد، فرهنگ و خانواده نامگذاری شده است.

فرمانی با بیان این که متناسب با روزهای هفته استاندارد، برنامه‌های مختلفی در استان اجرایی خواهد شد، عنوان کرد: برای این هفته برنامه های مختلفی در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و بخش های تخصصی استاندارد، در نظر گرفته شده است.

دبیر شورای استاندارد گلستان اظهار کرد: برگزاری مسابقه ورزشی در بین کارکنان، توزیع اقلام ترویجی، حضور کارشناسان در مهدهای کودک و مدارس، عطرافشانی مزار شهدا، تقدیر از واحدهای تولیدی نمونه استان، شرکت در برنامه های تلویزیونی و رادیویی، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه گرگان، برگزاری جلسه شورای استاندارد استان با حضور استاندار، بازدید از واحد های تولیدی، دیدار با امام جمعه اهل تسنن گنبد، سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه در شهرهای گرگان و آق‌قلا، حضور کارکنان در پایگاه انتقال خون، بازدید از اماکن فرهنگی گرگان، حضور کارکنان در برنامه پاکسازی طبیعت و نشست خبری و غیره از جمله برنامه‌های اداره کل استاندارد گلستان در هفته استاندارد است.

فرمانی در پایان گفت: امیدواریم با اجرای این برنامه ها و ترویج فرهنگ استاندارد و تبیین جایگاه آن مولفه‌های تقویت تولید ملی را که یکی از ضرورت‌های آن استانداردسازی تولید است، اجرایی کنیم.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۴۷

۱۸ مهر ۱۳۹۷

کد خبر :

37383

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک