آماده 1024 40 300x185 - برزمینی سرپرست جدید ورزش و جوانان استان گلستان شدترکمن نیوز: وزیر ورزش و جوانان در حکمی قاسمعلی برزمینی را به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  آئین تودیع و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان صبح امروز با حضور مهندس چراغعلی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار و معاونین و مسئولین واحد های این اداره کل در محل دفتر مدیر کل برگزار شد.
سلطانی‌فر در حکم خود خطاب به سرپرست جدید اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان بر بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در استان، تلاش و تعامل سازنده با مدیران، کارکنان، پیشکسوتان، ورزشکاران، صاحب‌نظران عرصه فرهنگی و جوانان تاکید کرده است.
پیش از این دکتر بهمن طیبی به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان و قاسمعلی برزمینی در سمت معاون ورزش قهرمانی این اداره کل فعالیت می‌ کردند.
برزمینی پیش از این ریاست ادارات ورزش و جوانان شهرستان های رامیان و آزاد شهر و بخش خان به بین و معاونت توسعه منابع و پشیبانی اداره کل و معاونت توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان را در رزومه کاری خود دارد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۳۲

۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۹

کد خبر :

73630

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک