بررسی مشکلات روستای گلند فخرآباد/ تمهیدات لازم برای آب شرب سالم تورکمن نیوز فرماندار گرگان گفت: دهیار و شورای اسلامی موارد تامین آب شرب سالم را تحویل اداره آب و فاضلاب روستایی داده تا تمهیدات لازم از سوی آن اداره صورت گیرد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛محمد حمیدی در نشست با اهالی روستا گلندفخرآباد گرگان گفت: پیگیری مشکلات روستای گلندفخرآباد و تاریکی از روستا‌هایی است که در مجاورت شهر گرگان قرار دارد و از مزایای نزدیکی به شهر و امتیازات روستا استفاده می‌کند و این مجاورت و تغییر دیدگاه مردم این روستا را به قطب گردشگری تبدیل خواهد کرد.

فرماندار گرگان در ادامه مدیران دستگاه‌ها را به انجام کار اثربخش برای مردم دعوت کرد و گفت: همه کار‌ها باید در مدار قانون انجام شود و شورا و دهیار مردم را براساس مصوبات جلسه جهت اجرا همراهی کنند.

حمیدی در ادامه به موضوع آب شرب سالم در روستا اشاره کرد وگفت: دهیار و شورای اسلامی با همکاری اهالی هر چه سریعتر آب را تحویل اداره آب و فاضلاب روستایی داده تا تمهیدات لازم از سوی آن اداره صورت گیرد.

فرماندار گرگان در پایان گفت: همچنین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان باید نسبت به بازنگری طرح هادی روستا اقدام نماید تا از هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز در روستا جلوگیری بعمل آید.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۲۷

۰۷ مرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

58461

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک