بررسی ظرفیت های سرمایه گزاری درشهرستان ترکمن توسط نماینده شرکت maxvell internationalعمان+عکستورکمن نیوز:  فرماندار ترکمن گفت: شرکت mxvell international عمان علاقه‌مند به سرمایه‌گزاری در بخش‌های مختلف شهرستان‌های استان از جمله شهرستان ترکمن است و حضور شیخ یونس سرمایه گزار عمانی در شهرستان ترکمن و بازدید از ظرفیت‌های سرمایه‌گزاری نیز در همین راستا می‌باشد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛الیاس هیوه چی درحاشیه بازدید سرمایه‌گزار و مهمان عمانی شیخ یونس الوهیبی از مجموعه سوارکاری شهرستان ترکمن با بیان ظرفیت‌های شهرستان ترکمن و استان گلستان در حوزه صنعت اسب و حوزه گردشگری و ظرفیت سواحل و جزیره آشوراده گفت: شرکت سرمایه‌گزار عمانی در خصوص این ظرفیت های سرمایه‌گزاری در حال مطالعه است.

وی جذب سرمایه گزاران داخلی و خارجی را یکی از بسترهای توسعه خواند و گفت:این سرمایه‌گزار خارجی، داشتن ارتباط های جاده‌ای ، ریلی ، هوایی و دریایی همچنین داشتن ارتباط با کشورهای cis را برای سرمایه‌گزاری مهم ارزیابی کرده که تمامی این ظرفیت ها در استان موجود است.

فرماندار ترکمن گفت: سرمایه‌گذاران عمانی در حال مطالعه بر روی سایر ظرفیت‌های شهرستان برای امر سرمایه‌گذاری هستند که هر زمان به جمع‌بندی نهایی برسند اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۰۶

۰۵ مرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

58278

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک