اخبار والیبالتورکمن نیوز سی و دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران از امروز آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، در این دوره از رقابت ها ۱۳ تیم پیکان، کاله مازندران، سایپا تهران، شهرداری ارومیه، شهرداری تبریز، خاتم اردکان، شهرداری گنبدکاووس، شهرداری ورامین، فولاد سیرجان ایرانیان، درنا ارومیه، شهر آرا مشهد، عقاب نهاجا و شهروند اراک حضور دارند.

تیم ها در این فصل از رقابت ها در یک گروه ۱۳ تیمی به صورت و رفت برگشت به مصاف یکدیگر می روند و ۸ تیم برتر راهی مرحله پلی آف خواهند شد.

تیم شهرداری گنبدکاووس که امسال با نام شهرداری در این رقابت ها حاضر شده است، امروز در هفته نخست، در سالن المپیک گنبدکاووس به مصاف تیم شهروند اراک رفت.

گنبدی ها با استقبال پرشور هواداران بازی را در خانه بسیار خوب آغاز کردند و دو ست اول را با کسب نتایجه ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۱۳ به پایان رساندند. در ست سوم اما تیم شهروند اراک متفاوت از دو ست قبلی ظاهر شد و توانست ۲۵ بر ۲۱ به پیروزی برسد تا بازی به ست چهارم کشیده شود. ست چهارم این مسابقه اما یکی از جذاب ترین ست های هفته اول مسابقات بود.

دو تیم رقابت بسیار نزدیکی را داشتند و بارها تیم برنده و بازنده جا به جا شدند تا در نهایت تیم شهرداری گنبد با نتیجه ۳۱ بر ۲۹ برنده این مسابقه شد.

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۳۰

۲۵ مهر ۱۳۹۷

کد خبر :

38037

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک