برخی از محور‌های‌ استان گلستان همچنان مسدود است گلستان-ترکمن نیوز-  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گلستان از مسدود بودن برخی از محورهای استان گلستان به علت طغیان رودخانه، سیلاب و ریزش کوه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ مهدی میقانی در گفت‌وگو با تسنیم در گرگان درباره آخرین وضعیت جاده‌های استان گلستان اظهار داشت: محور آزادشهر– خوش ییلاق – شاهرود به علت ریزش و رانش از منطقه زمستان یورت مسدود است اما یک مسیر انحرافی مهیا شده ‌که مردم آن منطقه بتوانند از آن مسیر استفاده کنند.

وی افزود: محور یساقی به شهر بندرترکمن نیز به علت طغیان رودخانه و آب گرفتگی پل مسدود است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گلستان تصریح کرد: محور خواجه نفس به گمیشان، آق قلا به گمیشان و محور گرگان به آق‌قلا نیز به علت تخریب جاده برای خروج سیلاب مسدود است و تنها خودروهای امدادی می توانند از این مسیرها عبور کنند.

میغانی اظهار کرد: بقیه محور های مواصلاتی استان گلستان باز است و تردد در آن جریان دارد، اما تردد در محورهای کوهستانی تنها با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.

وی افزود: مسافرانی که قصد تردد از محورهای کوهستانی را دارند در صورت امکان از تردد شبانه در محورهای کوهستانی خودداری کنند و براساس گزارش هواشناسی اوج بارش‌ها از امشب در گلستان فعال می‌شود.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۰۸

۰۶ فروردین ۱۳۹۸

کد خبر :

49924

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک