برترین های نخستین روز مسابقات ورزش پسران متوسطه مشخص شدنداخبار ورزشی– ترکمن نیوز- سی و پنجمین دوره مسابقات قهرمانی دانش آموزان پسر کشور در سه مقطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم در رشته های شنا، ژیمناستیک و دوومیدانی از ۱۶ تا۲۵ مرداماه در شهرکرد در حال برگزاری است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از ایرنا، در رشته دوو میدانی مقطع متوسطه اول در ماده ۴۰۰ متر عبدالرحمان ناصری از کردستان ، رئوف رشودی از اصفهان و آرین آسوق از کرمانشاه و در ماده ۱۰۰ متر سرعت نیز محمد امین قره ، رامین فرهمند خواه و علیرضا امیری از گلستان ، تهران و بوشهر اول تا سوم شدند.

در ماده ۳۰۰ متر این رقابتها، زانیار رحمانی ، عباس رضایی و امیر حسین صوری از کردستان، چهارمحال وبختیاری و گیلان و در ماده یک هزار و ۵۰۰متر واحد جعفری از لرستان برتر معرفی شدند.

در ماده ۲۰۰متر رقابت های دانش آموزان در شهرکرد، بنیامین یوسفی، امیر حسین عبدلی پور و محمد امین کمی از فارس ، هرمزگان و گلستان و در ماده ۳ هزار متر نیز عرفان اویسی ، محمد طالبی و شاهین محمدی از خراسان رضوی ، اردبیل و کرستان اول تا سوم شدند.

در ماده ۳هزار متر متوسطه دوم نیز امیر رضا تیموری، علیرضا نوری و علی رضوانی از آذربایجان شرقی، فارس و سمنان اول تا سوم شدند.

در رشته شنا در رده سنی ۱۳ تا ۱۴ سال این دوره از رقابتها، در ماده ۱۰۰متر آزاد امیرحسین دست نشان، کیارش دین پناه و علی محمدی از زنجان و خراسان رضوی وزنجان برتر معرفی شدند.

در ماده ۵۰ متر قورباغه علی حمیدی ، علی محمدی و آرین صادقی از خوزستان ، زنجان و فارس و در ماده ۱۰۰متر کرال پشت پارسا میراب آستانه ، مازیار پکیان و دانیال خورده بین از خراسان رضوی و خوزستان اول تا سوم شدند.

در ماده ۲۰۰متر مختلط سید علیرضا ذوالنوری ، پارسا میراب آستانه و دانیال خورده بین از کرمانشاه ، خراسان رضوی و اصفهان اول تا سوم شدند.

۴ هزار دانش آموز ، عوامل اجرایی و داور و مربی در سی و پنجمین دوره مسابقات ورزش دانش آموزی پسر و بیست و نهمین دوره مسابقات قهرمانی دختر کشور در سه رشته شنا، ژیمناستیک، دو و میدانی به مدت ۲۲ روز در مجموعه ورزشی شهدای دانش آموزی شهرکرد با هم به رقابت می پردازند.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۰۴

۲۴ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

32746

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک