بهمن سالمی:

برای قهرمانی در کاسپین سریز آماده می شویماخبار والیبال ساحلی- تورکمن نیوز بازیکن تیم ملی والیبال ساحلی ‘ب’ کشورمان می گوید: با همدلي و همراهي فدراسيون و كادر فني اميدواريم در تورهای جهانی تک ستاره کاسپین سریر مقام قهرمانی را کسب نماييم.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، بهمن سالمی پس از کسب عنوان نایب قهرمانی مسابقات قهرمانی آسیا در تايلند، افزود: سطح فنی این دوره از رقابت ها بالا بود بطوريكه به جز تيم اندونزي كه بازيكنان آنها جابجا شدند همه قدرت هاي آسيا و اقيانوسيه شامل استراليا و نيوزلند در اين مسابقات حضور داشتند.

وی تصریح کرد: دومین بار بود که فینال مسابقات قهرمانی آسیا را تجربه کردم، یار تیمی من یعنی آرش وکیلی خیلی خوب بازی کرد و که در نهایت توانستیم عنوان نایب قهرمانی را کسب کردیم.

بازیکن تیم ملی ‘ب’ کشورمان با اشاره به برگزاری تورجهانی کاسپین سریز در استانهای شمالی ایران، گفت: قطعا تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا در تورهای کاسپین سریز بتوانیم مقام قهرمانی را کسب کنیم.

بهمن سالمی ادامه داد: در رقابت‌های قهرمانی آسیا تیم های بسیار خوبی شرکت کرده بودند، تیم قزاقستان که ما در مرحله نیمه‌نهایی آن را شکست داده بودیم تیم بسیار خوبی بود و توانسته بود تیم های بسیار قدرتمندی را مثل چين الف شکست دهد تا به مرحله نیمه نهایی صعود کند.

بهمن سالمي كاپيتان تيم ملي ب كشورمان در پايان از حمايت هاي مجموعه فدراسيون و در راس آن دكتر ضيايي بابت اعزام تيم در شرايط فعلي كه مشكلات اقتصادي مانع اعزام تيم ها ميشودتشكر نمود.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۰۸

۰۷ مهر ۱۳۹۷

کد خبر :

36444

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک