حاج محمد شهرکی:

ترکمن نیوز: رئیس مجمع خیرین شهرستان گنبدکاووس گفت: برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا تجهیزات پزشکی به ارزش ۷ میلیارد و ۷۹۰ میلیون ریال خریداری و به هلال احمر اهدا شد و برای شکست دادن بیماری کرونا نیاز به عزم ملی و بسیج همگانی مردم داریم.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  حاج محمد شهرکی در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار داشت: با توجه به بعد مسافت طولانی، زمان پاسخ دهی آزمایشگاه تهران برای افراد مشکوک به کرونا، وسایل و تجهیزات لازم خریداری شد تا آزمایش در استان انجام و زمان برای درمان افرادی که نتیجه آزمایش‌ آن ها مثبت است از دست نرود و اقدامات لازمه در کمترین زمان ممکن صورت گیرد.
وی افزود: از زمان شیوع ویروس کرونا در گلستان ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده و اقلام بهداشتی مورد نیاز را خریداری و در اختیار بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها، زندان، پادگان‌ها، دادگستری، دارالایتام قرار داده و در بین مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی توزیع کردم تا گامی برای جلوگیری از ویروس برداشته باشم و این روال تا ریشه‌کن شدن کرونا ادامه خواهد داشت.
رئیس مجمع خیرین سلامت گنبدکاووس با توجه به وضعیت بحرانی از مردم خواست توصیه‌های بهداشتی را جدی بگیرند و در قرنطینه خانگی بمانند.

گزارش از:‌ یاشار نیازی و عباس رسول آبادی
انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۴۵

۰۷ فروردین ۱۳۹۹

کد خبر :

72049

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک