برای دومین سال پیاپی، گلستان در بین پنج اداره کل برتر روستایی استانداری های کشور قرار گرفتاخبار استانی- ترکمن نیوز- مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان گفت: برای دومین سال پیاپی، گلستان در بین پنج اداره کل برتر روستایی و شوراهای استانداری های سراسر کشور قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی ترکمن های ایران، علی نصیبی اظهار کرد: معاونت امور دهیاری سازمان شهرداری ها و دهیاری ها، هر سال براساس ۳۸ آیتم که در قالب دستورالعمل شیوه تعامل ادارات کل امور روستایی و شوراهای استانداری ها است، دفاتر برتر را انتخاب می کند.

وی افزود: این ارزیابی دو سال است که انجام شده و در هر دو سال امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان جزو پنج استان برتر شناخته می شود.

نصیبی تصریح کرد: هفتم و هشتم تیرماه جاری گردهمایی دفاتر امور روستایی در تبریز برگزار و معاونت امور دهیاری ها، از گلستان به عنوان یکی از استان های برتر تقدیر کرد.

بازدید مسئولان استان مرکزی از روستاهای موفق گلستان

مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان اظهار کرد: ۱۴ تیر، روز دهیاری است و ما برنامه های پیشنهادی خود را به شهرستان ها ابلاغ کردیم و امروز هم طی تماس با بخشداران بر انجام آن ها تأکید شد.

نصیبی گفت: هفته گذشته (چهارشنبه و پنجشنبه) مسئولان مالی، ناظران فنی و دهیاران منتخب استان مرکزی از روستاهای موفق گلستان شامل محمدآباد گرگان، عطاآباد آق قلا و محمدآبادکتول بخش کمالان علی آباد کتول، بازدید کردند.

وی افزود: آن ها همچنین از مناطق گردشگری روستایی گرگان، آق قلا، بندرترکمن، علی آبادکتول و گنبدکاووس دیدن کردند و در راستای عملکرد بهتر و استفاده از ابتکارات دو استان در مدیریت روستایی جلسات مشترکی برگزار شد.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

منبع: mehrnews.com

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۴۵

۱۰ تیر ۱۳۹۷

کد خبر :

26030

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک