معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس:

برای افزایش دانشجویان دانشگاه فرهنگیان تلاش شودگنبد کاووس – ترکمن نیوز- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس در جلسه شورای آموزش و پرورش گفت: دانشگاه فرهنگیان یکی از افتخارات شهرستان گنبدکاووس است و همه ما باید برای استقلال این دانشگاه و افزایش دانشجو آن تلاش و همکاری لازم را انجام دهیم.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، عبدالقدیر کریمی اظهار داشت: در حوزه آموزش باید فضا را به گونه‌ای تبیین کنیم که هیچ‌گونه نگرانی برای خانواده‌ها ایجاد نشود و همراهی دستگاه‌های اجرایی و مشارکت مردم را به همراه داشته باشد.

وی افزود: برگزاری همایش مدیران هنرستان کشاورزی کشور به میزبانی شهرستان گنبدکاووس, یک ظرفیت و قابلیت بسیار خوب برای شهرستان است و تلاش داریم تا ضمن معرفی توانمندی‌ها و قابلیت‌های حوزه هنرستان کشاورزی گنبدکاووس, مشکلات و دغدغه این حوزه را نیز با قول‌های مساعد مسئولان کشوری و استانی حل کنیم.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس تصریح کرد: با توجه به اهمیت برگزاری این همایش همه سعی و تلاش خود را خواهیم داشت تا این حضور وزیر آموزش و پرورش را در همایش داشته باشیم.

کریمی با اشاره به قابلیت‌ها و ظرفیت‌های شورای دانش‌آموزی یادآور شد: دانش آموزان شهرستان در همه حوزه‌های مختلف, استعدادهای خوبی دارند و در حوزه مباحث علمی و تشکل های دانش آموزی جز بهترین های استان می باشند و بازگو کردن مشکلات دانش‌آموزان از زبان خودشان ایده بسیار خوبی است و افتخاری است که دانش آموز گنبدی در پارلمان و مجلس دانش آموزی کشور عضو است

وی گفت: جلسه آتی شورای آموزش و پرورش با حضور مدیر کل آموزش و پرورش برای برخی از مسائل و مشکلات این حوزه برگزار خواهد شد.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۵۶

۱۷ تیر ۱۳۹۷

کد خبر :

26900

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک