والیبال 300x300 - برای آغاز مسابقات لیگ والیبال لحظه شماری می‌کنیمترکمن نیوز: کمک مربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس از آمادگی و لحظه شماری تمامی اعضای تیم برای رویارویی با تیم اردکان یزد خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ رحمان رئوفی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار داشت: تعطیلات اجباری کرونایی برای تمرینات بازیکنان فرصت خوبی بود و در آغاز هفته هشتم لیگ برتر فوتبال کشور همگی له لحاظ فنی و بدنی در شرایط مطلوبی هستند و امید زیادی برای برد بازی مقابل اردکان یزد داریم.

وی افزود: بازیکنان تیم تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته، از لحاظ فیزیکی و روحی شرایط مطلوبی دارند. تیم از هرلحاظ آماده رویارویی با حریف است برای بازی فردا لحظه شماری می‌کنیم، اگر اتفاق خاصی رخ ندهد با شرایط عالی وارد زمین بازی خواهیم شد.

کمک مربی با تجربه تیم شهرداری گنبد گفت: تیم اردکان تقریبا شرایط یکسانی در مقایسه با تیم ما دارد، هر دو تیم نیاز مبرم به پیروزی این دیدار دارند.

رئوفی خاطرنشان کرد: تیم ما در رده دوازدهم جدول قرار دارد، این هفته مسابقات سوپرلیگ والیبال ایران به صورت متمرکز در تهران برگزار می‌شود تلاش داریم با کسب برتری در دیدارهای پیش رو  تیم را به رده های بالای جدول ارتقا دهیم.

قهرمان والیبال ساحلی، در خصوص نتایج اخیر تیم شهرداری گنبدکاووس بیان داشت: گاها در رسانه‌ها مشاهده شده نتایج ضعیف کسب شده در بازی‌های اخیر را از سرمربی و کادر فنی می‌بینند که به هیچ وجه اینگونه نیست و عظیم جزیده واقعا مربی با معلومات روز والیبال در کشور به شمار می‌رود.

وی تصریح کرد: علاوه بر آن همه اعضای تیم برای کسب پیروزی و نتایج دلخواه هوداران در تلاش هستند و باتوجه به اینکه ورزش والیبال حاصل کار تیمی است؛ از تدارکارت گرفته تا مسئولین تیم در خصوص نتایج تیم دخیل می‌باشد و از علاقمندان و هواداران والیبال درخواست دارم هرگز بار مسئولیت تیمی را بر دوش یک فرد خاص سنگین نسازند.

رحمان رئوفی در خاتمه افزود: هواداران و عاشقان والیبال همواره خواهان به کارگیری بازیکنان بومی بودند و امسال توانستیم کاملا تیمی از بازیکنان جویای در تیم استفاده کنیم که چند نفرشان برای اولین بار است که لیگ برتر را تجربه می‌کنند، اگر در بازی‌های پیش رو بتوانیم به پیروزی برسیم اعتماد به نفس بازیکنان تیم در بازی‌های آینده نیز افزایش خواهد یافت.

مصاحبه از: یاشار نیازی

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۸:۱۲

۱۸ آبان ۱۳۹۹

کد خبر :

85292

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک