بدهکاران طلبکار ترکمن نیوز: این روزها برخی حضراتی که اتفاقآ مدعی اصلاح طلبی هم هستند و یا اسم کارگزاران را به دوش میکشند در حالیکه باید پاسخگوی اشتباهاتشان در انتخابهای نادرستشان و بر کرسی نشاندن نالایق ها بر مسند مجریه و مقننه باشند و باید درباره شرایط امروز استان جوابگو باشند و بخاطر کج اندیشی هایشان بدهکار مردم هستند حالا با بهانه انتصاب استاندار بومی و برای به کرسی نشاندن دوباره دوستانشان ، از همه طلبکار شدند و با روش همیشگی تهدید و ارعاب میخواهند به هدف خود برسند.

از دولت و وزارت کشور طلبکارند و برای انتصاب استاندار غیر بومی برای وزیر کشور خط و نشان میکشند.

از آیت الله نورمفیدی طلبکارند و ایشان را بخاطر نالایقی مناف هاشمی که اتفاقآ از هم جناحی های همین آقایان هم بوده ، محکوم میکنند و برای استاندار کردن گزینه های خود ، از ایشان هم طلبکار شدند.

از نمایندگان مجلس که آنها هم از هم جناحی های خودشان هستند بخاطر عدم توانایی در دخالت غیر قانونی در انتصاب استاندار طلبکار شدند و آنها را تهدید میکنند که این دوره رآی نخواهید آورد.
گویی که باورشان شده که آرای مردم را میتوانند همیشه مهندسی کنند در حالیکه این دوره حنای این جریانات ورشکسته رنگ باخته و هیچ تآثیری در آرای مردم نخواهند داشت.

اما یقین بدانند که مردم ، فریب این جوسازیها را برای به مسند نشاندن دوستان این آقایان به بهانه بومی بودن نخواهند خورد و چشم به راه استاندار مقتدری که بدون وابستگی به هیچ جناح سیاسی ، خادم ملت باشد هستند.

حالا تا دلتان میخواهد توئیت بزنید و این و آن را تهدید کنید.

دولت و ملت ، کار خودشان را خواهند کرد.

ارسالی از: یک انقلابی دلسوز

هدف " ترکمن نیوز " گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست
انتشار دهنده : Besya
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۰۹

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک