آزمون 12 300x198 - بدشانسی سردار آزمون برای شکستن رکورد علی دایی و رونالدوتورکمن نیوز: تغییر فرمت مقدماتی جام‌جهانی و جام ملت‌های آسیا اتفاقی است که شاید برای بازیکنی مثل سردار آزمون بدشانسی تلقی شود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  سردار آزمون روز پنجشنبه برای دومین بار متوالی در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ و جام ملت های آسیا برای تیم ملی ایران گلزنی کرد.

سردار هرروز و در هر بازی رکورد فوق العاده خودش از نظر گلزنی در لباس تیم ملی را بهبود می بخشد. این روزها که کریستیانو رونالدو مثل همیشه برای تیم ملی کشورش خوب گلزنی می کند و به رکورد ۱۰۹ گل علی دایی نزدیک می شود، خیلی ها فکر می کنند در صورت رسیدن ستاره پرتغال به رکورد دایی، در آینده سردار هم شاید فرصت رسیدن به رکورد رونالدو را داشته باشد.

اتفاقی که با وجود این روند فوق العاده آزمون در گلزنی شاید خیلی دور از دسترس نباشد. با این حال ولی مهاجم تیم ملی از یک نظر اسیر بدشانسی شده. اینکه مقدماتی جام جهانی و جام ملت ها در قاره آسیا با هم ادغام شدند و سردار و دیگر بازیکنان تیم ملی بازی های آسان کمتری را برای بهبود آمار گلزنی شان تجربه خواهند کرد.

وضعیتی که اگر وجود نداشت و مثل سابق مقدماتی جام ملت های آسیا از جام جهانی جدا بود، خیلی ها را بیش از این خوشبین می کرد که آزمون روزی بتواند روی دست رونالدویی بلند شود که ممکن است در آینده ای نه چندان دور رکورد دایی را بشکند.

بازنشر: تورکمن نیوز

منبع: خبرآنلاین

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۴۴

۲۲ مهر ۱۳۹۸

کد خبر :

63351

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک