استاندار گلستان در سومین هفته کورس بهاره اسبدوانی شهرستان ترکمن؛

استاندار گلستان در سومین هفته کورس بهاره اسبدوانی شهرستان ترکمنتورکمن نیوز: استاندار گلستان با حضور در سومین هفته کورس بهاره اسبدوانی شهرستان ترکمن، اظهار کرد: اولویت ما سرمایه گذاری و حضور بخش خصوصی علاقه مند و توانمند در تجهیز مجموعه های سوارکاری استان است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ترکمن؛ هادی حق شناس در حاشیه این بازدید اظهار کرد: اگر چنانچه بخش خصوصی تمامی به حضور و سرمایه گذاری در مجموعه های سوارکاری بندرترکمن، آق قلا و گنبدکاووس نداشته باشد از وزیر ورزش و جوانان می خواهیم که از طریق شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور به این مجموعه ها توجه کند.
لازم به ذکر است عبدالرضا چراغعلی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، الیاس هیوه چی فرماندار شهرستان ترکمن و بهمن طیبی مدیر کل ورزش و جوانان استان گلستان در این بازدید حضور داشتند و در حاشیه برگزاری مسابقات سوارکاری به رسم قدیمی مردم ترکمن صحرا با اهدای لباس رسمی ترکمنی به دکتر هادی حق شناس؛ استاندار به عنوان شهروند ترکمن مفتخر شد.
گفتنی است سومین هفته مسابقات کورس بهاره اسبدوانی بندر ترکمن با حضور ۴۴ رأس اسب و در ۶ دور برگزار شد و نفرات و اسب های اول تا سوم جوایز نقدی اهدا شد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۹:۲۵

۰۱ تیر ۱۳۹۸

کد خبر :

55862

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک