اولین شکست شهرداری گنبدکاووس مقابل حریف سنتی خودگزارش والیبال-ترکمن نیوز:  ساعتی قبل تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس در خانه خود و با نتیجه سه بر صفر در یک بازی سرد و بی روح مقابل کاله آمل تن به شکست داد.

اولین شکست شهرداری گنبدکاووس مقابل حریف سنتی خود رقم خورد که برای هواداران متعصب این تیم بسیار تلخ و غیر قابل قبول بود.

بازیکنان کاله آمل در جهنم المپیک گنبدکاووس و در مقابل هواداران شهرداری این تیم را ذوب کردند و از دیگ جوشان سالن المپیک دست پر به خانه برگشتند.

همه ی ما دیدیم که تیم شهرمان چگونه تحقیر شد و صدای افسوس هواداران به آسمان رسید. همه ما دیدیم که احد ارمشی در مقابل تاکتیک های تیمی بهروز عطایی مغلوب شد. همه ما دیدیم که برخی از بازیکنان تیم شهرداری گنبدکاووس از نظر روحیه بسیار پایین بودند و حتی یکی از بازیکنان با هواداران خودی وارد بحث شد. همه ما شاهد شادی بازیکنان کاله در پایان بازی کابوس وار بودیم.

اما یادمان نرود که همه ما شاهد بردهای شیرین تیم شهرمان در سالن المپیک بودیم. همه ما شاهد برد مقابل تیم های سایپا و پیکان بودیم . همه ما شاهد بازی جذاب مقابل خاتم اردکان بودیم که اردکانی ها به لطف داور پیروز زمین شدند. همه ما روزهای خوب والیبالی مان را نیز به یاد می آوریم.

شکست سنگین و تلخی بود اما باید پشت تیم شهرمان باشیم و علیرغم شکست سنگین امروز چون گذشته به این تیم امید بدهیم.

شاید متعصب ترین هوادار گنبدی هم پیش بینی نتایج خوب این فصل را نمی کرد اما این تیم تا به امروز نتایج خوبی کسب کرده است. این تیم با تمام کمبودها و کاستی ها جایگاه خوبی دارد و برخی از هواداران خوشبین تیم شهرداری این تیم را قبل از بازی با کاله جزو چهار تیم برتر لیگ می دانستند.

با یک برد مغرور نشویم و با یک باخت روحیه خود را از دست ندهیم بی شک راه درازی در پیش داریم و امیدواریم این راه دراز با بهترین حالت ممکن برای هواداران تیم شهرداری به پایان برسد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۳:۲۵

۰۹ آذر ۱۳۹۷

کد خبر :

41100

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک