قرجه طیار نماینده مردم گنبد کاووس:

قرجه طیار نماینده گنبدکاووس (1)اخبار گنبدکاووس– ترکمن نیوز- نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی گفت: حدود ۲۵ سال از تصفیه فاضلاب شهرستان می‌گذرد و تنها ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و مجتمع آبرسانی فجر به مناطق مرزی از اوایل انقلاب بلاتکلیف است.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی ترکمن های ایران، قره‌جه طیار در نشست معتمدین, نخبگان علمی دانشگاهی اظهار داشت: صنعت و آموزش دو رکن توسعه هر کشور و استان است که متاسفانه شهرستان گنبدکاووس از هر ۲ حوزه محروم است.

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به اینکه ترک تحصیل در دختران مناطق مرزی و غرب گنبدکاووس افزایش یافته, ایجاد مدرسه شبانه‌روزی در روستای بی‌بی شیروان ضروری است.

وی افزود: گنبدکاووس به عنوان دومین شهرستان استان و در مقایسه با شهرهای هم تراز خود با استان‌های دیگر به ویژه استان‌های هم‌تراز از لحاظ مراکز آموزشی بسیار فاصله دارد و با توجه به فرمانداری ویژه, نیاز به ایجاد پردیس دانشگاهی پزشکی دارد.

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ۴۰ درصد مدارس ما در حوزه شهرستان تخریبی است و با وجود مشارکت مردمی و خیرین در حوزه احداث مدرسه نگاه ویژه برای احداث مدرسه در نوار مرزی احساس می‌شود.

 

قرجه طیار نماینده گنبدکاووس

طیار درباره جاده نفت هم گفت: ۲۵ کیلومتر از مسیر ۴۲ کیلومتری جاده نفت در مسیر گنبدکاووس به اینچه‌برون با همکاری وزارت راه و شهرسازی و وزارت نفت در حال انجام است و انتظار داریم در بقیه مسیر نیز عملیات اجرایی آن تسهیل شود.

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی یکی از دغدغه‌ها در شهرستان را فاضلاب و مجتمع آبرسانی فجر دانست و اظهار داشت: حدود ۲۵ سال از تصفیه فاضلاب شهرستان می‌گذرد و تنها ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و مجتمع آبرسانی فجر به مناطق مرزی از اوایل انقلاب بلاتکلیف است که امید داریم اعتبارات ملی در این خصوص تخصیص یابد.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

منبع: tasnimnews.com

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۰۶

۱۵ شهریور ۱۳۹۷

کد خبر :

34795

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک