با مالکین تالارها برخورد قانونی می‌شودترکمن نیوز:  فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: با مالکین تالارهای پذیرایی متخلف در این شهرستان برخورد می شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  عبدالقدیر کریمی فرماندار ویژه گنبدکاووس و رئیس ستاد مقابله با کرونای این شهرستان گفت: دستور برخورد سریع و قانونی با مالکین تالار‌های پذیرایی که بی توجه به هشدار‌ها و دستورالعمل‌های ستاد مقابله با کرونای شهرستان با برگزاری مراسمات عروسی در تالار‌های خود، سلامتی شهروندان را به چالش کشیده و زحمات کادر درمانی و تمام نیرو‌های درگیر در بحث پیشگیری و کنترل این بیماری در ماه‌های اخیر را بی اثر می‌کنند صادر شد.

با توجه به روند افزایشی ابتلا به کرونا و وضعیت قرمز این شهرستان و با هدف پیشگیری از شیوع بیشتر، چند روز پیش محدودیت‌های مانند، لغو برگزاری امتحانات دانشگاه آزاد اسلامی، تعطیلی امامزاده یحیی ابن زید (ع)، مساجد و حوزه‌های علمیه اهل تسنن و تشیع، تعطیلی بازار هفتگی (جمعه بازار) تعطیلی میدان دام گنبدکاووس ،اعمال شد.

همچنین مواردی مانند، تعطیلی گیم نت ها، پارک‌های بازی و مینی پارک‌های کودکان، تعطیلی تالار‌ها وتعطیلی رستوران ها، کافه‌ها و کافه باغ‌ها در گنبدکاووس اعمال شد.

بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی گلستان، دستورات و مصوبات ستاد مقابله با کرونا، با حمایت کامل قوه قضائیه لازم الاجرا و تخطی از این مصوبات شامل برخورد‌های قانونی خواهد بود.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۰۰

۳۱ خرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

77385

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک