با عاملان متخلف توزیع کننده طرح حمایت غذایی در گلستان برخورد می شودگلستان-ترکمن نیوز-  مدیر اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: با عاملان غیر مجاز و متخلف توزیع کننده در طرح حمایت غذایی برخورد می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحیلی ترکمن های ایران،  به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گلستان، حمیدرضا مردان زاده اظهار کرد: عاملان غیر مجاز و متخلف توزیع کننده در طرح حمایت غذایی شناسایی و از ادامه کار آنان جلوگیری خواهد شد.

وی افزود: بیش از ۱۷۰ فروشگاه توزیع کننده سبد حمایتی غذا در استان وجود دارند که با بسیج همه نیروها و امکانات به امر خدمات دهی به مددجویان سازمان های حمایتی کمیته امداد و بهزیستی مشغول هستند.

مردان زاده بر لزوم نظارت بر عملکرد عاملان طرف قرارداد با فروشگاه های زنجیره ای استان تأکید کرد و افزود: همه مددجویان نهادهای حمایتی در صورت مشاهده هرگونه تخلف در توزیع سبد حمایت غذایی مراتب را سریعاً با مددکاران سازمان های حمایتی و یا شماره تلفن ۱۲۴ سازمان تعزیرات حکومتی در میان بگذارند تا به اعتراضات آنها رسیدگی شود.

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گلستان در خصوص مصادیق تخلفات فروشگاه های توزیع کننده خاطرنشان کرد: اجبار به خرید اقلام مشخص، اجبار به خرید کل اعتبار موجود، عدم تحویل کامل کالا در ازای تراکنش موفق، عدم تحویل فاکتور خرید، گرانفروشی و عدم نصب برچسب قیمت برخی از مصادیق تخلفات قابل گزارش به مراجع ذیصلاح است.

وی تاکید کرد: در صورتی که عاملان توزیع، فاقد قرارداد عاملیت با فروشگاه های مجاز در طرح حمایت غذایی باشند، از ادامه کار آنان جلوگیری شده و دستگاه‌های کارتخوان آنان غیر فعال خواهد شد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۷:۰۱

۲۷ آذر ۱۳۹۷

کد خبر :

42057

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک