باید تلاش شود امکانات بصورت عادلانه به مراوه‌تپه برسدتورکمن نیوز استاندار گلستان با بیان اینکه شهرستان مراوه تپه ۳۳۰۰ کیلومتر مربع وسعت دارد و از حیث وسعت دومین شهرستان استان است گفت: باید تلاش شود امکانات بصورت عادلانه به این شهرستان برسد و ۱۰۸ روستای آن از امکانات زیرساختی بهره مند گردند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   از روابط عمومی استانداری،هادی حق شناس شنبه ۱۱ آبان در جلسه شورای اداری شهرستان مراوه تپه که با حضور عبدالرضا عزیزی، رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس و غراوی نماینده مردم شرق استان و دیگر مدیران استانی و شهرستانی برگزار شد، اظهار کرد: مجتمع آموزشی شبانه روزی جهت تحصیل دختران در مراوه تپه ساخته خواهد شد تا آنان نیز از امکانات آموزشی بهره مند شوند.

استاندار گلستان توجه به آب رسانی، موضوعات عشایر، مسائلی درمانی، بازگشایی مسیرهای صعب العبور و ساخت مسیرهای مورد نیاز مرزبانی را از اولویت های شهرستان مراوه تپه دانست.
دکتر حق شناس خاطر نشان کرد: ۲ سالن ورزشی با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصد در شهرستان وجود دارد که باید هرچه سریعتر طی هماهنگی ورزش و جوانان و سازمان برنامه و بودجه به اتمام برسد.
لازم به ذکر است استاندار گلستان امروز با حضور در شهرستان مراوه تپه در ادارات، مدارس و روستاهای این شهرستان حاضر شد و ضمن اطلاع دقیق از وضعیت مردم، دستورات لازم جهت رسیدگی را صادر کرد.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۹:۲۸

۱۱ آبان ۱۳۹۸

کد خبر :

64274

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک