باید بودجه ای برای ساخت کمربندی گنبدکاووس اختصاص یابد/اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب و تصفیه آنگنبدکاووستورکمن نیوز:  شهردار گنبدکاووس گفت: باید بودجه ای برای ساخت کمربندی گنبد اختصاص یابد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛منصور طعنه گنبدی شنبه در نشست گرامیداشت روز شهرداری و دهیاری گفت: بودجه سال جاری این شهرستان ۷۲ میلیارد تومان است.

وی افزود: نخستین چالش اصلی که برای توسعه و رشد گنبدکاووس وجود دارد اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب و تصفیه آن است که عملیات اجرای آن ۲۷ سال پیش آغاز شده ولی کمتر از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

طعنه گنبدی ادامه داد: در ابتدای سال شاهد سیل مخربی در استان بودیم که با مدیریت صحیح ظرف ۷۲ ساعت شهر گنبدکاووس از آب تخلیه شد.

وی گفت: با اخطاریه هواشناسی سه بیل مکانیکی را بر روی سه پل ورودی استان مستقر کردیم تا عملیات روان سازی آب را هنگام سیل انجام دهند.

طعنه گنبدی با اشاره به اینکه شهر گنبدکاووس به دلیل اینکه بعد از جنگل گلستان قرار دارد با وقوع سیل تنه های درختان و شاخه به رودخانه های این شهر وارد می شود، گفت: سه دستگاه بیل مکانیکی دیگر با کمک مدیریت بحران تهیه و بر روی پل های مستقر شدند.

شهردار گنبدکاووس تاکید کرد: باید در قسمت لایروبی رودخانه به گنبدکاووس نگاه ویژه ای شود.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۳۸

۱۵ تیر ۱۳۹۸

کد خبر :

56884

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک