شهرام غراوی:

گلستان غراوی 300x194 - باید اقدامات لازم برای دلجویی و کاستن بار روانی بر مردم انجام شودگلستان-ترکمن نیوز:  نماینده مردم شرق استان گلستان در مجلس با تاکید بر این‌که «باید اقدامات لازم برای دلجویی و کاستن بار روانی بر مردم انجام شود» گفت: رسیدگی به امورات مردم برای بازسازی منازل در اولویت قرار دارد. باید تمهیدات و اقدامات لازم برای حفظ بهداشت و سلامت اندیشیده شود تا بیماری به منطقه سرایت نکند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛شهرام کوسه‌غراوی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به آخرین وضعیت استان گلستان پس از سیل ناشی از بارش‌های اخیر در کشور بیان کرد: مسئولین بحران و فرمانداری استان گلستان در حال محاسبه میزان خساراتی هستند که به استان وارد شده است. فقط در حوزه انتخابیه بنده بالغ بر ۴۰۰ میلیارد تومان خسارت وارد شده است.

وی اظهار کرد: از مقام معظم رهبری تشکر می‌کنیم که با دستوراتی که دادند سپاه و نیروهای انتظامی وارد صحنه شدند. از مردم عزیز نیز تشکر می‌کنیم که جانانه به یکدیگر کمک کردند.

نماینده مردم مینودشت، کلاله، مراوه تپه، گالیکش در مجلس تصریح کرد: متأسفانه هنوز آب از شهرهای گمیشان و آق قلا تخلیه نشده است. ان شاالله بعد از تخلیه آب کار مداوم برای رسیدگی جدی به امورات مردم شروع خواهد شد. جبران خسارت مردم وپرداخت وام‌های بلاعوض و تسهیلات صفر درصد برای ساخت منازل وجبران خسارات به زمین‌های کشاورزی باید انجام شود.

وی تاکید کرد: رسیدگی به امورات مردم برای بازسازی منازل در اولویت قرار دارد. از سوی دیگر باتوجه به اینکه دانش آموزان در حال مطالعه برای کنکور هستند بنده پیشنهاد دادم تا سهمیه ویژه ای برای کنکور در نظر گرفته شود.

کوسه‌غراوی در پایان گفت: باید هر اقدامی که باعث دلجویی از مردم و کاسته شدن بار روانی بر آنها می‌شود را انجام داد. از سوی دیگر باید تمهیدات و اقدامات لازم برای حفظ بهداشت و سلامت اندیشیده شود تا بیماری به منطقه سرایت نکند.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۴۲

۱۳ فروردین ۱۳۹۸

کد خبر :

50682

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک