باید از امنیت و وحدت موجود در استان برای توسعه همه جانبه استفاده کنیمتورکمن نیوز استاندار گلستان با بیان اینکه این استان علیرغم وجود قومیت ها و مذاهب مختلف یکی از استان های امن کشور و نماد وحدت است؛ اظهار کرد: باید از امنیت و وحدت موجود در استان برای توسعه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی استفاده کنیم.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛به نقل روابط عمومی استانداری گلستان، دکتر هادی حق شناس عصر روز سه شنبه ۱۸ تیر در نشست با علمای اهل سنت استان، خاطرنشان کرد: وجود حضرت آیت الله نورمفیدی، نماینده ولیه فقیه در استان، تاثیر بسزایی در ایجاد وحدت میان شیعه و سنی در این استان داشته است.

وی افزود: در موضوع سیل، گلستان آرام ترین استان در میان استان های سیل زده بود و تنها دلیل آن، وجود علمای محترم شیعه و سنی و وحدت و همدلی میان آنها بوده است.
استاندار گلستان با تأکید بر استفاده از تجربیات مقابله با سیلاب گذشته و ضرورت حفظ آمادگی برای اتفاقات آینده، پیگیری برای آب گیری سد نرماب را یک موضوع مهم برای استان دانست و اعلام کرد در دیداری که اخیرا با دکتر محمد، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) داشتیم، بر تسریع در اجرا و اتمام این پروژه مهم تاکید شد.
دکتر حق شناس با اشاره به ضرورت ترمیم دریچه های سد وشمگیر و همچنین علاج بخشی آن خاطرنشان کرد: دو دریچه اصلی سد وشمگیر تا پایان مرداد نصب خواهد شد.
وی تصریح کرد: لایروبی گرگانرود، رودهای بالادست و احیاء خلیج گرگان باید انجام شود و این از برنامه های جدی ما در استان گلستان است.
انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۲۷

۱۹ تیر ۱۳۹۸

کد خبر :

57116

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک