رییس هیات کاراته گلستان؛

Jakarta 25O 300x216 - بایدها و نبایدها برای حضور تیم کاراته گلستان در رقابت های آسیایی و جهانیورزشی-ترکمن نیوز- رییس هیات کاراته گلستان گفت: با وجود پیشرفت قابل توجه کاراته کاهای گلستانی در سال های اخیر، ورزشکاران استان هنوز استانداردهای لازم برای پیوستن به تیم ملی و بختی برای حضور در بازی های آسیایی جاکارتا و رقابت های جهانی را ندارند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران, به نقل از ایرنا, اسماعیل جبله اظهار کرد: تنها کاراته کای گلستانی ملی پوش ایمان سنچولی بود اما این ورزشکار مدتی قبل به خارج از کشور رفت و تمرینات مستمر برای رسیدن به تیم ملی را نیمه کاره رها کرد.
وی افزود: این قهرمان جهان تصمیم گرفته در لیگ کاراته یکی از کشورهای اروپایی به میدان برود.
به گفته وی؛ در بخش زنان نیز با وجود شناسایی استعدادها، ورزشکاران گلستان برای پیوستن به تیم ملی راه زیادی در پیش دارند که با ایجاد فضای مناسب تمرین، افزایش دانش و توان علمی مربیان، حمایت از ورزشکاران در مراحل گوناگون آماده سازی، اعزام به مسابقات داخلی و خارجی، بانوان استان در مسیر کسب موفقیت های بیشتر پشتیبانی می شوند.
در دوره گذشته بازی های آسیایی که در اینچئون کره جنوبی برگزار شد، ۲۰ ورزشکار رشته های گوناگون از گلستان اعزام شدند که حاصل تلاش آنها ۲ نقره تیمی در کبدی زنان و مردان، ۲ طلا در والیبال و والیبال نشسته مردان، یک نقره والیبال نشسته بانوان و یک برنز قایقرانی بود.
هجدمین دوره بازی‌های آسیا از ۲۷ مرداد ماه امسال به میزبانی شهر جاکارتا پایتخت کشور اندونزی برگزار می شود.
حدود چهار هزار دختر و پسر گلستانی کاراته را به صورت حرفه ای پیگیری می کنند.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Medeniyet
تاریخ و زمان خبر

۹:۴۰

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک