امانات هلال احمر گنبدکاووس 214x300 - بانک امانات هلال احمر گنبدکاووس نیاز مبرم به کپسول اکسیژن داردترکمن نیوز:  رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گنبدکاووس گفت: با توجه به شیوع موج سوم ویروس کرونا کپسول اکسیژن و مانومتر از مهمترین در خواست های مراجعه کنندگان به بانک امانات تجهیزات پزشکی جمعیت هلال احمر شهرستان است که همت خیرین شهرستان را برای تهیه این نیاز مبرم می طلبد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛اصغرنودهی اظهار داشت: جمعیت هلال احمر شهرستان آمادگی دارد تا اقلام و تجهیزات پزشکی بلااستفاده همشهریان عزیز را که علاقمند به وقف آن هستند نگهداری کرده و به بیماران که نیازمند این تجهیزات بوده بصورت رایگان امانت بدهد.

وی بیان کرد: طبق بررسی های به عمل آمده اعتبار مورد نیاز برای خرید هر کپسول اکسیژن و مانومتر حدود دو میلیون و پانصد هزار تومان است.

نودهی با بیان اینکه ۵۱۹ نفر متقاضی از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه از خدمات بانک امانات تجهیزات پزشکی شهرستان بهره مند شده اند تصریح کرد: تجهیزاتی همچون ویلچر، واکر، عصا، تخت بیمارستانی، تشک مواج، کپسول اکسیژن، فتوتراپی، ساکشن و برانکارد مهمترین خدماتی است که به بیماران متقاضی بصورت امانت داده می شود.

وی در ادامه اظهار داشت: هلال احمر از ابتدای شیوع ویروس کرونا همانند گذشته پای کار بوده که ادامه این روند با همراهی مردم تقویت خواهد شد.

لازم به ذکر است جمعیت هلال احمر شهرستان بنیان گذار بانک امانات تجهیزات پزشکی در سراسر کشور بود که به همت خیر داوطلب حاج محمدشهرکی این کار خداپسندانه انجام شد.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۴۶

۲۵ آبان ۱۳۹۹

کد خبر :

85659

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک