n83201072 72830966 300x192 - بانوان مراوه تپه درجشنواره صنایع دستی به رقابت پرداختنداخبار مراوه تپهتورکمن نیوز بانوان هنرمند مراوه تپه در مسابقات آزاد جشنواره صنایع دستی مرکز آموزش فنی و حرفه ای این شهرستان به رقابت پرداختند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛ به نقل از ایرنا، رئیس مرکزآموزش فنی و حرفه ای مراوه تپه گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، سومین دوره مسابقات آزاد جشنواره صنایع دستی مراوه تپه در رشته های قالیبافی ترکمن، گلیم بافی، سوزن دوزی، چرم دوزی و خلاقیت در هنر برگزار شد.
سعید پارسا افزود: دراین مسابقات ۱۶۰ نفراز بانوان از شهرها و روستاهای مراوه تپه شرکت داشتند و آثار عرضه شده به این جشنواره، در سالن مرکز آموزش فنی و حرفه ای این شهرستان به نمایش عموم گذاشته شد.
وی اظهارداشت: درمراسم اختتامیه مسابقات که با شرکت فرماندار، جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی ودست اندرکاران صنایع دستی مراوه تپه برگزار شد، هیات داوران ۱۵نفر از بانوان را به عنوان هنرمندان برتر سومین دوره مسابقات آزاد جشنواره صنایع دستی این شهرستان معرفی واز آنان تجلیل کرد.
پارسا خاطرنشان کرد: در قالب این جشنواره نمایشگاهی از غذاهای سنتی و محلی همچنین ۲۰ غرفه عرضه و فروش صنایع دستی شهرستان مراوه تپه نیز برپا شد که مورد توجه بازدید کنندگان قرارگرفت.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۱۴

۱۸ بهمن ۱۳۹۷

کد خبر :

45074

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک