نماینده مردم غرب گلستان در مجلس:

باقی‌ماندن آمبولانس‌های اورژانس اجتماعی در کردکوی و بندرگز را پیگیری می‌کنماخبار اجتماعی– ترکمن نیوز- نماینده مردم کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان در مجلس با اشاره به جا به جایی آمبولانس های اورژانس اجتماعی شهرستان های کردکوی و بندر گز،‌گفت: این موضوع بدون هماهنگی با من و فرمانداران این دو شهرستان انجام گرفت؛ موضوع را از دستگاه های نظارتی پیگیری می کنم.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، رامین نورقلی پور اظهار کرد: موضوع را از مدیرکل بهزیستی استان پیگیری کردم که دکتر غفاری گفتند بدلیل اینکه اورژانس اجتماعی شهرستان های کردکوی و بندرگز مجوز نداشتند، دستگاه های نظارتی حساسیت نشان دادند و این جابه جایی صورت گرفت.

وی افزود: نباید این کار بدون هماهنگی با فرمانداران و بنده صورت می گرفت.

نماینده مردم کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان در مجلس تاکید کرد: با پیگیری در دستگاه های نظارتی به دنبال این هستیم که آمبولانس ها در شهرستان های کردکوی و بندرگز باقی بماند.

نورقلی پور تصریح کرد: انتقال این آمبولانس ها به شهرستان های ترکمن و گمیشان نیز توسط اداره کل بهزیستی استان و دستگاه های نظارتی صورت گرفت.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، در روزهای اخیر جا به جایی آمبولانس های اورژانس اجتماعی شهرستان های کردکوی و بندر گز به دو شهرستان همجوار با واکنش های زیادی از سوی مدیران و مردم این دو شهرستان روبه رو شد.

 

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۲۸

۲۷ مهر ۱۳۹۷

کد خبر :

38153

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک