به مناسبت بزرگداشت روز ملی خانواده:

Akademi 2020 TN 20 300x200 - باشگاه - آکادمی تندرستی 2020 در گنبد کاووس افتتاح شد+تصاويرگزارش ویژه – ترکمن نیوز – داشتن بدني متناسب و عضلاني براي آقايان و همچنين بدني لاغر و خوش فرم براي خانمها، آرزوی هر فردی است که رسیدن به آن چندان کارساده ای نیست و نیازمند ورزش و تلاش است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن،  مدیر آکادکی تندرستی ۲۰۲۰ در حاشیه افتتاح و راه اندازی این باشگاه به خبرنگار ترکمن نیوز گفت: کمک به توسعه و ترویج ورزش و مشاوره برای تندرستی و داشتن اندامی سالم و ورزیده از برنامه های این آکادمی است.
دکتر عبدالحمید زیتولی با اشاره به نزدیک بودن بزرگداشت روز ملی خانواده (۵مهر) و اهمیت و ضرورت نقش خانواده در سلامت جامعه و تربیت فرزندان اظهار داشت: آکادمی تندرستی به نوعی علاوه بر محیطی مناسب برای ورزش بانوان و آقایان، مرکز مشاوره برای برخی بیماریها که از عدم ورزش و تحرک کافی عامل اصلی آنهاست می باشد و درمان برخی دردهای اندامی و مفصلی را می توان از طریق ورزش، نرمش و تغذیه سالم بهبود بخشید و به سلامتی رسید.
وی افزود: این آکادمی با این دیدگاه آغاز به کار می کند که «روح و روان سالم در جسم سالم است» و این بی تحرکی که در اکثر افراد جامعه وجود دارد را با پویایی و تحرک و تغذیه متناسب می توان در جامعه باعث ترویج سلامت جسمی و فکری باشیم.

مراسم افتتاح آکادمي تندرستي با حضور مهندس عارف گرگاني عضو شوراي اسلامي، دکتر عليرضا قرباني رئيس دانشگاه پيام نور، و تني چند از مسئولين و کارشناسان تربيت بدني و علاقمندان ورزش و تندرستي شهرستان گنبد کاووس برگزار شد.

دکتر اميد کوکبي دانشمند جوان ترکمن در اين مراسم به عنوان مهمان ويژه حضور داشتند.

اجراي موسيقي سنتي توسط دو بانوي نوجوان ترکمن و همچنين بريدن کيک مخصوص آکادمي تندرستي ۲۰۲۰ و پذيرايي با ميوه و شيريني از جمله برنامه​هاي مراسم افتتاحيه اين باشگاه بود.

 

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۱۴

۲۹ شهریور ۱۳۹۶

کد خبر :

2906

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک