کل ارشاد استان گلستان 300x190 - باستانشناسی یک تودیع و معارفهتورکمن نیوز: وقتی مطلب یکی از اصولگرایان را دیدم که به اداره کل ارشاد استان تاخته بود و کم تحرکی مدیر کل ارشاد گلستان در بی توجهی به خانه مطبوعات را به علت ترکیب اصولگرایی آن خانه دانسته بود میخواستم به این بهانه نکاتی چند عارض شوم.

طی شناختی که از مجموعه ارشاد استان دارم تنها چیزی که در آن مجموعه در نگاهها به چشم نمیخورد عینک اصولگرایی یا اصلاح طلبی و اعتدالگرایی است.

چرا که وقتی کسی به آسانسور نوساخته مدیریت جدید طبقه دوم آن ساختمان بالا میرود تنها نگاه و عینک بالا بردن هورمون دوپامین لذت قدرت طلبی و ماندن در اریکه هیجانات شخصی می گردد و تمامی آن سه مولفه نگاههای سیاسی از آسانسور طبقه اول بالا نمیاید و صاحبش را تنها میگذارد تا به صلاحدید خویش قدرت سواری نماید.

به عنوان مثال بفرمائید پی گیری نمائید چه کار مهمی برای ارتقای وضعیت پائین حقوقی پرسنل ارشاد انجام داده‌اند؟ به چه کسانی در آن مجموعه پست داده‌اند؟ و مسوول ستاد روحانی و اصلاح طلب و اعتدالی در آن اداره کل چه وضعیتی دارد؟
علی ایحال این نسخه دیدگاه قلمی را می‌توانید در تشکل جدیدالتاسیس موسسه اصحاب رسانه استان گلستان را به کمک باستانشناسی از روز اول تودیع و معارفه آن ادراه کل در تالارفخرالدین و توافق دربازپس گیری بعضی پرونده ها در اتاق کارگزینی رصد نمائید.

✍️دکتر رشید نافعی

هدف " ترکمن نیوز " گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست
انتشار دهنده : Besya
تاریخ و زمان خبر

۹:۳۳

۰۵ مهر ۱۳۹۸

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک