بازی والیبال شهرداری گنبد با ارومیه برای هر دو تیم سخت استتورکمن نیوزسرمربی تیم شهرداری گنبدکاووس گفت: میزبانی در نخستین دیدار مسابقات لیگ برتر والیبال و برخورداری از حمایت تماشاگران از نقاط مثبت برای تیم شهرداری گنبد است و امیدواریم تماشاگران با حمایت کامل از بازیکنان و کادر فنی و پرهیز از وارد شدن به حاشیه‌ها، به موفقیت تیم کمک نمایند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  عظیم جزیده اظهار داشت: تیم شهرداری ارومیه از تیم‌های قدرتمند والیبال کشور است و امسال با کمترین تغییرات در بازیکنان، تیم خوبی را برای لیگ آماده کرده است.

وی گفت: تیم شهرداری گنبدکاووس نیز امسال با جذب بازیکنان مورد نظر و تغییر ۹۰ درصدی نسبت به سال گذشته، در لیگ برتر حاضر می شود و هماهنگی بین بازیکنان، نیاز به زمان دارد.

جزیده اضافه کرد: اگرچه تیم شهرداری گنبدکاووس چند بازی تدارکاتی خوب انجام داد اما به دلیل شروع زودتر از موعد لیگ امسال که از هشتم آبان شروع می‌شود، از انجام چند بازی تدارکاتی دیگر بازماند.

وی تصریح کرد: با این حال بازیکنان تیم شهرداری گنبدکاووس از آمادگی بدنی کامل برای رویارویی با حریف ارومیه‌ای برخوردارند و تنها مشکل ما هماهنگی بیشتر بازیکنان است که نیاز به زمان داریم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس گفت: بازی اول این تیم در شروع مسابقات لیگ برتر کشور که روز چهارشنبه هفته جاری مقابل تیم شهرداری ارومیه برگزار می‌شود، برای هر دو تیم سخت خواهد بود.

جزیده گفت: بدون تردید باتوجه به قدرتمند بودن تیم شهرداری ارومیه، ممکن است بعضا از حیث امتیاز عقب بمانیم که از تماشاگران فهیم و خونگرم گنبدی درخواست داریم بدون توجه به امتیازها، فقط تیم را تشویق نمایند.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری گنبدکاووس نیز دراین خصوص گفت: بلیط فروشی دیدار این تیم با شهرداری ارومیه از هفته اول مسابقات لیگ برتر والیبال مردان کشور به دو صورت الکترونیکی و دستی انجام می‌شود.

جمال‌الدین واحدی با اشاره به راه‌اندازی سامانه الکترونیکی هواداری باشگاه شهرداری گنبدکاووس افزود: این سامانه باهدف خرید بلیط الکترونیکی، کمک به باشگاه و خرید شارژ تلفن همراه اول و ایرانسل طراحی و راه‌اندازی شده است.

وی اضافه کرد: این سامانه از طریق همه گوشی‌های تلفن همراه اعم از هوشمند و معمولی با کد دستوری #۶۹۶۹*۶۶۵۵* قابل استفاده است و به ازای هر ۱۰۰ هزار ریال خرید یا کمک به باشگاه، یک امتیاز به هوادار داده می‌شود.

به گفته واحدی، درصورت حمایت از این سامانه که به تقویت مالی تیم برای پرداخت قرارداد بازیکنان و یا خرید بازیکنان جدید کمک می‌کند، قرعه‌کشی‌های هفتگی، ماهانه و پایان فصل با اهدای جوایز نفیس برای هواداران برگزار می‌شود.

وی یا یادآوری اینکه تیم شهرداری گنبدکاووس پارسال درنخستین حضور خود در رقابت‌های لیگ برتر، در رده هفتم قرار گرفت، ابراز امیدواری کرد تا در پایان مسابقات لیگ امسال، جایگاه این تیم بهتر از سال قبل باشد.

 

گردآوری: گروه خبری تورکمن نیوز
http://turkmensnews.com
منبع:ایرنا

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۴۹

۰۶ آبان ۱۳۹۸

کد خبر :

63991

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک