با رای کمیته انضباطی :

بازی بدون تماشاگر شهرداری گنبدکاووس در سالن المپیک اخبار والیبال– ترکمن نیوز- با رای کمیته انضباطی فدراسیون والیبال شهرداری گنبدکاووس فردا بدون حضور تماشاگران خود به مصاف پیکان تهران می رود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، براساس حکم کمیته انضباطی فدراسیون والیبال، این تیم از یک دیدار خانگی مسابقات لیگ برتر، محروم از تماشاگر شده و بازی فردا (چهارشنبه) شهرداری در مقابل پیکان تهران، بدون حضور تماشاگران برگزار می شود.
به دلیل تخلفات برخی از تماشاگران گنبدی در دیدار شهرداری با تیم سایپا در هفته نوزدهم مسابقات لیگ برتر و براساس گزارش داور و ناظر بازی، این محرومیت توسط کمیته انضباطی اتخاذ و روز گذشته ابلاغ شد.
علاوه بر محرومیت تیم شهرداری گنبد از همراهی تماشاگرانش در یک بازی خانگی، دو تن از لیدرهای هواداران باشگاه نیز از حضور در ادامه مسابقات لیگ برتر امسال محروم شدند.
همچنین ایرج مقدم که کمک مربی تیم شهرداری نیز بود با تصمیم شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر گنبدکاووس به عنوان سرمربی این تیم تا پایان لیگ برتر امسال انتخاب شد.
مقدم سابقه دو سال کمک مربیگری تیم ملی والیبال در زمان ولاسکو و افزون بر ۱۰ سال نیز سابقه حضور در تیم های بزرگ کشور به عنوان کمک مربی را در کارنامه خود دارد.
تیم شهرداری گنبدکاووس هم اکنون با ۱۸ بازی کسب ۲۸ امتیاز در رده هشتم جدول ۱۳ تیمی لیگ برتر والیبال کشور قرار دارد.

منبع: iribnews.ir

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۱۶

۰۲ بهمن ۱۳۹۷

کد خبر :

44100

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک