بازی‌های تحسین برانگیز زیر 12 ساله های گنبدکاووستورکمن نیوز: بازیهای تحسین برانگیز زیر ۱۲ ساله های گنبدکاووس با مربیگری یوسف چرکزی در مسابقات فوتبال استان گلستان، باعث شور وشعف اصغر محمودی استعداد یاب برتر استان و نماینده فدراسیون فوتبال شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ مسابقاتی که در نهایت با نایب قهرمانی گنبدی ها به انتهای خط رسید. به بهانه نایب قهرمانی، یوسف چرکزی مربی نماینده گنبدکاووس در این مسابقات گفت و گویی با خبرنگار تورکمن نیوز داشت:

با توجه به نایب قهرمانی تیم تحت هدایت شما در مسابقات زیر ۱۲ سال، نظر خود را در مورد این مسابقات بفرمایید.

از زحمات ریاست هیات فوتبال گنبدکاووس و کمیته جوانان این شهر که با اعتماد به بنده این تیم را در اختیار من گذاشتند تشکر می کنم.

این تیم منتخب که با حضور ۹۰ بازیکن در سطح شهرستان گنبدکاووس استعدادیابی شد و با غربالگری و وسواس بیشتر ۱۴ بازیکن انتخاب شدند زحمات طاقت فرسایی کشیده شد. پس از یک ماه تمرین گام به این مسابقات به عنوان نماینده گنبد گذاشتیم. به عنوان تیم اول در گروه خودمان با اقتدار صعود کردیم و پس از پشت سر گذاشتن دیگر حریفان به فینال این مسابقات راه یافته در نهایت نایب قهرمان شدیم. این مسابقات زیر ذره بین استعداد یاب های استان انجام شد. امیدوارم نماینده های بیشتری از گنبد را در سطوح بالاتر شاهد باشیم.

بازی‌های تحسین برانگیز زیر 12 ساله های گنبدکاووس

 – دستاورد شما از ره آورد این نوع مسابقات به کجا ختم میشود؟

توقع بنده با توجه به بازیهای درخشان زیر ۱۲ ساله های گنبد حداقل ۸ بازیکن را از تیم نماینده گنبد برای مسابقات کشوری انتخاب کنند.تا این استعداد ها فنا نشوند.

– فصل تابستان است و اوقات فراغت دانش آموزان. برای خروجی مناسب از دل علاقمندان به فوتبال باشگاه افتخار چه تمهیداتی را اندیشیده است؟

سالانه تعداد زیادی فوتبال آموز در سطح شهرستان گنبدکاووس و شهرهای همجوار برای یادگیری مراجعه میکنند. اینجا مدیریت مدارس فوتبال ایجاب میکند که ادامه کار و آموزش طبق برنامه و چارت آموزشی پیشرفته باشد. اگر با برنامه و اصول فوتبالی به پیش برویم مطمئن باشید نکته ای از قلم نمی افتد. استعداد های برتر شناسایی شده و در صورت تداوم کار این آیندگان مدارج ترقی را طی خواهند کرد.

– آخرین سئوال: اهداف باشگاه افتخار در پیشبرد اهداف عالیه فوتبال به کدام مسیر منتهی می شود؟

هدف مدرسه فوتبال افتخار مهیا نمودن زمینه و مسیر پیشرفت علاقمند به فونبال و آموزش این رشته پر طرفدار می باشد. تمام سعی و تلاش مجموعه همکارانم در مدرسه افتخار اخذ مجوز سهمیه کشوری در رده نو نهالان و معرفی بازیکنان مستعد به سطوح بالاترو ملی می باشد. البته خیلی از این مسیر را طی کرده و در آینده خبر های خوبی از مدرسه فوتبال افتخار را خواهید شنید.

شیرمحمد شیروانی

خبرنگار ورزشی تورکمن نیوز

 

   لینک عضویت در کانال تلگرامی اخبار ترکمن

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۰۰

۲۲ خرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

55102

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک