سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس:

5730a61e 3556 4928 8ed4 8c87125cbb2d 1 300x198 - بازیکنان بومی تیم شهرداری گنبد در لیگ برتر والیبال را تشکیل می‌دهندترکمن نیوز: سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس با تاکید بر ضرورت همراهی پیشکسوتان و بزرگان والیبال این شهر برای موفقیت شهرداری در لیگ برتر گفت که ۹۵ درصد ترکیب تیم در فصل جدید را بازیکنان بومی تشکیل می‌دهند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  عظیم جزیده در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی، اظهار داشت: گلستان بازیکنان مستعد زیادی در رشته والیبال دارد که تلاش می کنیم از این ظرفیت ویژه برای بهبود کیفیت فنی تیم و دفاع از اعتبار ورزش گلستان استفاده کرده و راه ورود این جوانان بااستعداد به تیم ملی و باشگاه های معتبر جهان را باز کنیم.

وی بیان کرد: برای رسیدن به اهداف بلند شهرداری در فصل آینده لیگ برتر چشم امید به حمایت و همراهی بزرگان و پیشکسوتان والیبال گنبدکاووس داریم و با کمک آنان می توانیم والیبال گنبد را بیش از همیشه در کشور مطرح کنیم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبد از انتخاب چند بازیکن بومی و فصل گذشته این برای فصل تیم جدید خبر داد و گفت: با برخی بازیکنان مانند احسان دانش‌دوست و دانیال صادقی توافق نهایی انجام شده و تکلیف جذب تعدادی دیگر مثل کمال قریشی، ادریس دانشور، متین تکاور، رمضان صحبتی، بنیامین ایگدری و حمید محمدآلق نیز امروز مشخص خواهد شد.

جزیده از انتخاب اعضای کادر فنی تیم شهرداری گنبدکاووس هم خبر داد و افزود: بیشتر کادر فنی تیم از همکاران فصل قبل هستند اما به احتمال زیاد یک مربی غیربومی به جمع اعضای کادرفنی افزوده خواهد شد.

وی درخصوص زمان شروع تمرینات تیم شهرداری گنبدکاووس نیز گفت: مرحله نخست تمرینات از ۲۴ خردادماه جاری به صورت هفته‌ای سه جلسه شروع می‌شود و پس از تکمیل بازیکنان و کادر فنی در مراحل بعدی تمرینات آماده سازی تیم فشرده‌تر برگزار خواهد شد.

تیم والیبال گنبدکاووس برای سومین بار با نام شهرداری در مسابقات لیگ برتر شرکت می کند.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۰۰

۱۹ خرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

76884

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک