300x196 - بازگشت زندانی فراری از دیار باقی در گنبدکاووسترکمن نیوز: فرمانده انتظامی گلستان از دستگیری زندانی فراری که خانواده اش مدعی فوتش بودند، در شهرستان گنبدکاووس خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  سردار روح‌الامین قاسمی اظهار داشت: با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی سرانجام مشخص شد این متهم در یکی از روستاهای اطراف گنبدکاووس اقامت دارد.

وی افزود: اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات میدانی پلیس در این راستا آغاز شد و سرانجام با پیگیری های بی وقفه ماموران مشخص شد متهم در یکی از روستاهای اطراف شهرستان اقامت دارد.

فرمانده انتظامی گلستان با بیان اینکه سوابق متعدد سرقت، آدم ربایی و ایجاد مزاحمت برای شهروندان در پرونده این زندانی فراری وجود دارد، تصریح کرد: ماموران طی هماهنگی با مقام قضائی و در عملیاتی غافلگیرانه متهم را در مخفیگاهش دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

قاسمی گفت: متهم در تحقیقات مقدماتی پلیس اعلام کرد پس از اینکه با قرار وثیقه از زندان آزاد شد با تهیه گواهی فوت جعلی و مراسم ختم، مدتی متواری شده و با تغییر چهره زندگی مخفیانه ای را دنبال کرده است.

وی با بیان اینکه مراجع قضائی برای این زندانی فراری ۲۵ سال حبس در نظر گرفته بودند، خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع ذیصلاح معرفی شد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۵۸

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

کد خبر :

74487

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک