استاندار گلستان:

گلستان 20 300x185 - بازسازی واحدهای مسکونی آسیب دیده از سیل پایان یافته استترکمن نیوز: استاندار گلستان با بیان اینکه بازسازی واحدهای مسکونی آسیب دیده از سیل پایان یافته است, اظهار کرد: عملیات ساخت ۷۴۲۳ واحد مسکونی پایان یافته و تعداد ۲۸۴ واحد مسکونی دیگر نیز تا پایان شهریور ماه تحویل خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  هادی حق شناس در سی و نهمین جلسه قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق آسیب دیده از سیل اظهار کرد: ۷۰ درصد خسارات وارده شده به کشاورزان پرداخت شده و باقی مبالغ خسارت دیدگان به محض ابلاغ پرداخت خواهد شد.
وی افزود: عملا ساخت واحدهای مسکونی سیلزدگان پایان یافته و در تیر ماه جاری جشن پایان بازسازی و نوسازی برگزار خواهد شد.
استاندار گلستان یادآور شد: تا کنون ۳۳۰ کیلومتر از رودخانه های استان که نیازمند لایروبی هستند با همکاره آب منطقه ای اجرا شده و تا پایان مرداد تلاش داریم این رقم به ۴۰۰ کیلومتر برسد و اگرچه هزار کیلومتر از رودخانه های استان نیازمند لایروبی بوده اما بیشتر تلاش کردیم لایروبی صورت گرفته در محل هایی باشد که سیل خسارت بیشتری را وارد کرده بود.
حق شناس خاطر نشان کرد: در زمینه مسکن محرومین ۳ هزار واحد مسکونی در سطح ۷۴۲ روستا در حال اجراست و تلاش داریم تا دهه فجر این واحدهای مسکونی را تحویل دهیم.
لازم به ذکر است در این جلسه تعدادی از مدیران دستگاه هایی و فرمانداران استان گزارشی از اقدامات صورت گرفته ارایه کردند و به بیان دغدغه های خود در زمینه بازسازی و نوسازی پرداختند.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۲۳

۱۰ تیر ۱۳۹۹

کد خبر :

78123

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک