گنبدکاووس– ترکمن نیوز- مسئول فرهنگی اجتماعی محله ی سیدآباد و بدلجه از کلاس های تابستانی برگزارشده توسط پایگاه مقاومت منتظران مهدی (عج) مسجد حضرت ابوالفضل(ع) بازدید نمودند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران, حجت الاسلام حسین زاده ضمن بازدید از کلاسها و متربیان حاضر در کلاس ها از مربیان و برگزار کنندگان این کلاس ها تقدیر و تشکر نموده و این برنامه ها را باقیات و صالحاتی برای برگزار کنندگان دانست.
وی بهترین مکان برای حضور کودکان و نوجوانان در اوقات فراغت تابستانی را همین حلقه ها و کلاس های آموزشی تربیتی که در مساجد ومحلات برگزار می شود دانست و از همکاری هیئت امناء و امام جماعت وفرمانده پایگاه مقاومت مسجد حضرت ابوالفضل(ع)با پایگاه فرهنگی اجتماعی محله سید آباد و بدلجه( طرح شهید شوشتری) که با همکاری هم چنین برنامه خوب،پویا و شاداب را برگزار نموده اند تشکر کردند.
در ادامه سید علی کریمیان فرمانده این پایگاه گزارشی از نحوه برگزاری و فعالیت این کلاس ها ارائه نمودند.
گفتنی است این پایگاه تابستانی با فعالیت های پویا خود توانسته است بیش از ۷۰ نفر از کودکان دختر و پسر محله سید آباد ( مسجد حضرت ابوالفضل(ع) را جذب این کلاس ها نماید.

در پایان این بازدید عده ای از کودکان و نوجوانان برتر کلاس ها توسط حاج آقا حسین زاده و مربیان مربوطه مورد تشویق قرار گرفتند.

خبرنگار: سید علی کریمیان                                      انتشاردهنده: یاشار نیازی

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۳۶

۱۵ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

31216

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک