بازدید مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان از روند برگزاري دوره آموزشي نیروهای کنتور خوان اخبار استانی- ترکمن نیوز- مدیرعامل گاز گلستان با حضور در مرکز آموزشی   فنی و حرفه ای گرگان  از نزدیک روند برگزاری دوره های آموزشی نیروهای کنتورخوان شرکت را  مورد بازدید و ارزیابی قرار داد .

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان گلستان، در این بازدید مهندس محمد رحیم رحیمی با ابراز خرسندی از برگزاری این دوره ها ،آنرا عامل بسیار موثری در زمینه توانمند سازی  و ارتقاء سطح کیفی نیروها ی کنتورخوان  بیان نمود و بر استمرار این دوره ها  تاکید داشت.

وی ضمن تشکر از  مسئولین سازمان فنی حرفه ای استان و متولیان برگزاری این دوره که نهایت همکاری را با این شرکت داشته اند گفت:این دوره بر اساس تفاهم نامه ای آموزشی که بین شرکت ملی گاز ایران و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور منعقد  شد بود در شرف انجام است در راستای توانمند سازی  وارتقاء سطح کیفی نیروهای شاغل پیمانکاری برنامه ریزی و اجرا می شود که در این خصوص  تعداد  ۱۰۰ نفر از مأمورین کنتورخوان  در ۷ گروه در کلاس های مورد نظر  آموزش  می بینند .

رحیمی تصریح کرد:در ادامه  نیز  دوره آموزشی نیروهای امداد گازبانی  برنامه ریزی  شده و انشاء ا.. برای سایر کارکنان نیز پس از تعیین استاندارد های آموزشی و ابلاغ   توسط شرکت ملی گاز اقدام خواهد شد.

شایان ذکر است در ادامه مدیرعامل گاز گلستان و هیات همراه ضمن گفتگوی صمیمی  و تبادل نظر با  سید علیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان از فضاها ، امکانات  وظرفیتهای  آموزشی   مرکز نیز بازدید  بعمل آورند.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۵۲

۱۳ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

30835

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک